Przejdź do treści
ID
151021

Specjalista ds. Sprzedaży LOT Flight Academy

dam pracę
specialist
Opis

LOT Flight Academy poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

LOT Flight Academy

To nowoczesny ośrodek szkoleniowy, który powstał pod skrzydłami największej linii lotniczej w Polsce. W LOT Flight Academy oferujemy pełen zakres szkoleń lotniczych zarówno teoretycznych jak i praktycznych, które pozwolą na wykonywanie zawodu pilota liniowego. Nowoczesny sprzęt i doświadczenie naszych instruktorów, wykładowców to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu.

Twój zakres obowiązków

• Realizowanie planów sprzedażowych i harmonogramów szkoleń
• Nadzór nad prawidłowym zawieraniem umów z klientami
• Pozyskiwanie klientów w zakresie szkoleń lotniczych
• Prowadzenie dokumentacji lotniczej
• Organizacja szkoleń lotniczych
• Komunikacja z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
• Kontakt z placówkami firmowymi i urzędami

Nasze wymagania

  •    Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
  •    Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  •    Duża komunikatywność
  •    Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  •    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word, Excel
  •    Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość
  •    Prawo jazdy kat. B.
  •    Doświadczenie w organizacji lotniczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  •   Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
  •    Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
  •    Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży
  •    Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u
  •    Miłą atmosferę pracy

Link do składania aplikacji TUTAJ

Numer referencyjny: LFA/SPR

Administrator danych:

Administratorem Państwa danych osobowych jest LOT Crew Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Komitetu Obrony Robotników 43, 02-146 Warszawa, kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@lotcrew.pl lub pisemnie na adres siedziby (LC).

Cele i podstawy prawne przetwarzania:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w tym oceny Państwa kwalifikacji i umiejętności potrzebnych do pracy u nas, i ewentualnego zatrudnienia lub nawiązania współpracy.

Państwa dane osobowe są przetwarzane ze względu na niezbędność do zawarcia umowy o pracę lub współpracę i konieczność podania danych wynikającą z Kodeksu pracy. Ponadto niektóre dane są przetwarzane w oparciu o Państwa zgodę oraz w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes polegający na możliwości oceny, czy jest Pani/Pan odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy.

Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę, Państwa dane będą wykorzystywane także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Źródło pozyskania danych:

Jeśli wypełnili Państwo formularz aplikacyjny to Państwa dane zostały nam przekazane przez eRecruitment Solutions sp. z o.o. (eRecruiter) i/lub Grupę Pracuj sp. z o.o. (Pracuj.pl).

Obowiązek podania danych:

Podanie przez Państwa danych identyfikacyjnych, kontaktowych, o wykształceniu i przebiegu kariery jest obowiązkowe  na podstawie art. 22 (1) Kodeksu Pracy. Poza tym podanie danych jest konieczne dla celów zawarcia umowy o pracę lub współpracę.

Odbiorcy danych:

Twoje dane mogą być przekazane podmiotom świadczącym wybrane usługi na rzecz LC (np. dostawcom usług informatycznych). Dane będą przekazane wyłącznie w takim zakresie, w jakim jest to niezbędne do świadczenia tych usług. Podmioty te działają na podstawie umowy
z nami i wyłącznie zgodnie z naszymi poleceniami.

Okres przechowywania:

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania rekrutacji. Po tym czasie Państwa dane będziemy przechowywać nie dłużej niż do momentu wygaśnięcia ewentualnych roszczeń.

Za Pani/Pana zgodą przekazane dane będą przechowywane dla celów dalszych rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, licząc od wpłynięcia podania.

Twoje uprawnienia:

Zgodnie z RODO przysługują Państwu następujące uprawnienia, które mogą zostać zrealizowane przez kontakt z LC za pomocą dowolnego środka komunikacji:

1)       prawo dostępu do treści danych osobowych,

2)       prawo żądania sprostowania Państwa danych,

3)       prawo żądania usunięcia danych osobowych; LC ma prawo odmówić usunięcia danych w wypadkach określonych przez przepisy prawa,

4)       prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

5)       prawo do wycofania zgody poprzez wycofanie zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

6)       prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych opartego na prawnie uzasadnionym interesie LC, z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją,

7)       wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Lot Flight Academy
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

ID
151190
Urząd Lotnictwo Cywilnego
ID
151130
Specjalista ds. Sprzedaży Lotów BiznesowychZondaJet.com to przewoźnik czarterowy typu Business Executive operujący na nowoczesnych samolotach Cessna CJ3+ w Europie Zachodniej. Loty z nami to...
ID
151022
Zonda Jet

Nasze strony