Przejdź do treści
ID
150492

Piloci statku powietrznego

dam pracę
pilot (A)
mazowieckie
Opis

LOT Crew Sp. z o.o. działająca na zlecenie PLL LOT S.A. poszukuje pilotów statku powietrznego

Nowoczesna flota, wyjątkowa atmosfera i stabilny grafik – zapraszamy na pokład Polskich Linii Lotniczych LOT! PLL LOT S.A. oferują połączenia lotnicze na stale rozwijającej się siatce połączeń, od rejsów krajowych po dalekodystansowe.  PLL LOT nieustannie otwierają nowe połączenia lotnicze oraz dążą do tego, aby ponownie stać się najszybciej rozwijającą się linią lotniczą w Europie. Współpraca z LOT Crew otwiera najlepsze i najbardziej wszechstronne możliwości rozwoju dla pilotów w regionie.

Stanowisko:
Pilot Statku Powietrznego – Pierwszy Oficer EMB/B737

Opis stanowiska - wymagania

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW spełniających następujące warunki:

  • ukończone 21 lat
  • minimalny nalot 200 godzin na samolotach
  • licencja EASA PART FCL lub ICAO ATPL(A) lub licencja EASA PART FCL CPL(A) wraz ze zdanym egzaminem teoretycznym ATPL
  • ważny TR na samolot CS25 lub:
  • ważne uprawnienia IR/ME
  • certyfikat ukończenia szkolenia MCC
  • zaświadczenie o ukończeniu UPRT ADVANCED​
  • zaświadczenie o ukończeniu Jet Orientation Course
  • minimum Level 4 ICAO English Proficiency
  • ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie klasa I
  • nieograniczone prawo do pracy i pobytu na terenie Unii Europejskiej

Szukamy pilotów, którzy chcieliby związać się długoterminowo z PLL LOT i korzystać z szerokich możliwości rozwoju na różnych typach samolotów. Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych lotników (niezależnie od rodzaju posiadanych uprawnień na typ), jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z lotnictwem. Pilotów nie obciążamy kosztami szkolenia na typ samolotu.

Oferujemy
Oferujemy stabilny, miesięczny grafik, który udostępniany jest każdorazowo na 2 tygodnie przed rozpoczęciem miesiąca. Gwarantujemy stałą bazę w Warszawie.

Proces selekcji kandydatów zajmuje kilka dni i zakończony jest informacją zwrotną dotyczącą decyzji oraz daty rozpoczęcia szkolenia.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z LOT Crew i spełniasz wszystkie opisane powyżej wymogi, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.
Notatki

Jednocześnie przypominamy, że zespół rekrutacyjny ma prawo kontaktować się z wybranymi kandydatami. Aplikacje, które nie spełniają wymogów, a także takie, które są nieprawidłowo wypełnione zostają automatycznie odrzucone.

Link do składania aplikacji (TUTAJ)

Miasto: Warszawa

Numer referencyjny: FO/CPT2024

Klauzula

Administrator danych:

Administratorem Państwa danych osobowych jest LOT Crew Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Komitetu Obrony Robotników 43, 02-146 Warszawa, kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@lotcrew.pl lub pisemnie na adres siedziby (LC).

Cele i podstawy prawne przetwarzania:
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w tym oceny Państwa kwalifikacji i umiejętności potrzebnych do pracy u nas, i ewentualnego zatrudnienia lub nawiązania współpracy.

Państwa dane osobowe są przetwarzane ze względu na niezbędność do zawarcia umowy o pracę lub współpracę i konieczność podania danych wynikającą z Kodeksu pracy. Ponadto niektóre dane są przetwarzane w oparciu o Państwa zgodę oraz w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes polegający na możliwości oceny, czy jest Pani/Pan odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy.

Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę, Państwa dane będą wykorzystywane także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Źródło pozyskania danych:

Jeśli wypełnili Państwo formularz aplikacyjny to Państwa dane zostały nam przekazane przez eRecruitment Solutions sp. z o.o. (eRecruiter) i/lub Grupę Pracuj sp. z o.o. (Pracuj.pl).
Obowiązek podania danych:

Podanie przez Państwa danych identyfikacyjnych, kontaktowych, o wykształceniu i przebiegu kariery jest obowiązkowe  na podstawie art. 22 (1) Kodeksu Pracy. Poza tym podanie danych jest konieczne dla celów zawarcia umowy o pracę lub współpracę.
Odbiorcy danych:

Twoje dane mogą być przekazane podmiotom świadczącym wybrane usługi na rzecz LC (np. dostawcom usług informatycznych). Dane będą przekazane wyłącznie w takim zakresie, w jakim jest to niezbędne do świadczenia tych usług. Podmioty te działają na podstawie umowy
z nami i wyłącznie zgodnie z naszymi poleceniami.
Okres przechowywania:

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania rekrutacji. Po tym czasie Państwa dane będziemy przechowywać nie dłużej niż do momentu wygaśnięcia ewentualnych roszczeń.

Za Pani/Pana zgodą przekazane dane będą przechowywane dla celów dalszych rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, licząc od wpłynięcia podania.
Twoje uprawnienia:

Zgodnie z RODO przysługują Państwu następujące uprawnienia, które mogą zostać zrealizowane przez kontakt z LC za pomocą dowolnego środka komunikacji:
1)       prawo dostępu do treści danych osobowych,
2)       prawo żądania sprostowania Państwa danych,
3)       prawo żądania usunięcia danych osobowych; LC ma prawo odmówić usunięcia danych w wypadkach określonych przez przepisy prawa,
4)       prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
5)       prawo do wycofania zgody poprzez wycofanie zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.
6)       prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych opartego na prawnie uzasadnionym interesie LC, z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją,
7)       wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Lot Crew
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Mieleckie Zakłady Lotnicze poszukują kandydata na stanowisko: PILOT – SAMOLOTOWY ZAWODOWYMiejsce pracy: MielecWymagania:•    Licencja pilota EASA CPL,•   ...
ID
149690
Mieleckie Zakłady Lotnicze
Executive Jet Captain (Cessna CJ3/3+ C525B)ZondaJet.com to przewoźnik czarterowy typu Business Executive, operujący na nowoczesnych samolotach Cessna CJ3+ w Europie zachodniej. Loty z nami t...
ID
151025
Zonda Jet
Executive Jet First Officer (Cessna CJ3/3+ C525B)ZondaJet.com to przewoźnik czarterowy typu Business Executive, operujący na nowoczesnych samolotach Cessna CJ3+ w Europie zachodniej. Loty z...
ID
151024
Zonda Jet
ID
151008
Enter Air

Nasze strony