Przejdź do treści
ID
150334

Kierownik organizacji CAMO

dam pracę
inżynier
śląskie
Bielsko-Biala
Opis

Co oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej formie w zależności od preferencji kandydata
Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, udział w ciekawych projektach
Pracę w przyjaznej atmosferze, w grupie profesjonalistów i pasjonatów lotnictwa
Pulę dni pracy zdalnej do wykorzystania według uznania pracownika
Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

Wdrożenie i szkolenia w niezbędnym zakresie z typów śmigłowców: R22, R44, R66, AS350, AS355, EC130

Zakres obowiązków
Wdrożenia śmigłowców do systemu zarządzania ciągłą zdatnością do lotu, nadzór nad dokumentacją CAMO, modyfikacje i wdrożenia dokumentów
Udział w planowaniu, zlecaniu i nadzorowaniu obsługi technicznej
Dbanie o aktualność zapisów ciągłej zdatności do lotu i zarządzanie dokumentacją - dyspozycja asystentki działu CAMO
Udział w projektach związanych z weryfikacją dokumentacji śmigłowców sprowadzanych do kraju
Komunikacja z klientami, producentami sprzętu lotniczego, organizacjami obsługowymi i nadzorami lotniczymi
Współpraca z asystentką działu CAMO przy codziennych obowiązkach

Nasze wymagania
Wykształcenie i doświadczenie spełniające wymagania przepisów do objęcia funkcji kierownika CAMO (z wyłączeniem zaznajomienia z odpowiednim typem śmigłowca, co możemy zapewnić)
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
Ogólna wiedza z zakresu techniki lotniczej
Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
Wielozadaniowość, elastyczność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
Chęć rozwoju i motywacja do pracy w środowisku zarządzania eksploatacją statków powietrznych
Znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji statków powietrznych oraz przepisów EASA Part-M/CAMO oraz Part-145

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Helipoland Sp. z o.o.
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier AwionikMiejsce pracy: MielecWymagania:•    Znajomość zagadnień awionicznych lub elektronicznych•   ...
ID
150215
Mieleckie Zakłady Lotnicze
LOT Flight Academy Technics - Zatwierdzona Organizacja Obsługi Technicznej AMO Polska Akademia Lotnicza (PL.145.112) poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Technicznej (...
ID
147514
Lot Flight Academy

Nasze strony