Przejdź do treści
ID
150325

Technik Symulatorowy (LOT Flight Academy)

dam pracę
specialist
Opis

LOT Flight Academy

To nowoczesny ośrodek szkoleniowy, który powstał pod skrzydłami największej linii lotniczej w Polsce. W LOT Flight Academy oferujemy pełen zakres szkoleń lotniczych zarówno teoretycznych jak i praktycznych, które pozwolą na wykonywanie zawodu pilota liniowego. Nowoczesny sprzęt i doświadczenie naszych instruktorów, wykładowców to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu.

Stanowisko: Technik Symulatorowy (LOT Flight Academy)

Opis stanowiska:

  • Dokumentowanie pracy technicznej zgodnie z podyktowanymi przez przepisy oraz wewnętrzne procedury wymaganiami
  • Nadzorowanie pracy symulatorów pod względem technicznym
  • Wykonywanie testów technicznych
  • Współpraca z działem technicznym po stronie producenta symulatorów
  • Ogólna opieka techniczna nad urządzeniami, w tym naprawy
  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Zainteresowanie techniczne, zaangażowanie
  • Wiedza z zakresu systemów i oprogramowania komputerowego oraz sieci komputerowych
  • Wiedza z zakresu elektryki oraz mechaniki
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy
  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży

Link do składania aplikacji

Miasto: Warszawa

Numer referencyjny: LFA/2022

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Lot Flight Academy
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

ID
150268
Urząd Lotnictwo Cywilnego
ID
150219
Urząd Lotnictwa Cywilnego

ID
150217

ID
150078

Nasze strony