Przejdź do treści
ID
148130

Specjalista ds. Sprzedaży LOT Flight Academy

dam pracę
specialist
Opis

LOT Crew sp. z o.o. poszukuje kandydatów do LOT Flight Academy na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży LOT Flight Academy

LOT Flight Academy to nowoczesny ośrodek szkoleniowy, który powstał pod skrzydłami największej linii lotniczej w Polsce. W LOT Flight Academy oferujemy pełen zakres szkoleń lotniczych zarówno teoretycznych jak i praktycznych, które pozwolą na wykonywanie zawodu pilota liniowego. Nowoczesny sprzęt i doświadczenie naszych instruktorów, wykładowców to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu.

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedażowych i harmonogramów szkoleń
  • Nadzór nad prawidłowym zawieraniem umów z klientami
  • Pozyskiwanie klientów w zakresie szkoleń lotniczych
  • Prowadzenie dokumentacji lotniczej
  • Organizacja szkoleń lotniczych
  • Komunikacja z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Kontakt z placówkami firmowymi i urzędami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Duża komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word, Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w organizacji lotniczej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży
  • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u
  • Miłą atmosferę pracy

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=252732b0fe554ac991c62b40f4887fb8
Miasto: Warszawa
Numer referencyjny: LFA/SPR

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Lot Flight Academy
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

ID
148902
Warszawa
Urząd Lotnictwo Cywilnego
Visimind Group jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyj...
ID
148322
Visimind

ID
148783
Warszawa
Aeroklub Warszawski - Organizacja Kompleksowej Zdatności do Lotu PL.CAO.0068 poszukuje kandydatów na stanowisko: LogistykTwój zakres obowiązkówKontakt z dostawcami częściAnaliza ofert pod wz...
ID
148504
EPBC
Aeroklub Warszawski

Nasze strony