Przejdź do treści
ID
147756

Awionik na EPBC

dam pracę
avionik
mazowieckie
Opis

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Heli Invest Services – autoryzowane centrum obsługi technicznej śmigłowców Airbus Helicopters oraz Robinson Helicopters w Polsce, ogłasza nabór na stanowisko awionik. Miejsce pracy – Warszawa, lotnisko EPBC.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności obsługowych śmigłowców (obsługa planowa oraz usuwanie usterek)
  • Wypełnianie dokumentacji obsługowej
  • Nadzór nad częściami i materiałami niezbędnymi do obsługi
  • Współpraca z personelem Organizacji Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu (CAMO) w zakresie przygotowania dokumentacji wykonawczej

Wymagania:

  • Licencja mechanika obsługi Part-66 kat. B2 wraz z wpisanym typem śmigłowca lub samolotu albo ogólnie statku powietrznego z silnikiem turbinowym – wymóg konieczny
  • Doświadczenie oraz aktualna praktyka w obsłudze w kat. B 2 – wymóg konieczny
  • Znajomość przepisów Part 145
  • Dobra znajomość języka angielskiego technicznego
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
  • Wysoka kultura pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane lotnicze
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty:

  • Licencja mechanika obsługi Part-66 w kategorii B 1.3 lub B 1.4

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz przeszkolenia u producentów śmigłowców na nowe, nowoczesne typy śmigłowców z silnikami turbinowymi
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych uprawnień oraz doświadczenia.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • kopia licencji mechanika lotniczego

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: oferty_sekretariat@heliinvest.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)".

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Heli Invest
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Nasze strony