Przejdź do treści
ID
147514

Specjalista ds. Obsługi Technicznej (LOT Flight Academy Technics)

dam pracę
inżynier
łódzkie
Opis

LOT Flight Academy Technics - Zatwierdzona Organizacja Obsługi Technicznej AMO Polska Akademia Lotnicza (PL.145.112) poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Technicznej (LOT Flight Academy Technics)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z personelem Organizacji Obsługi Technicznej(AMO) oraz Organizacji Kompleksowej Zdatności do Lotu(CAO) w zakresie przygotowania dokumentacji wykonawczej.
  • Wspomaganie personelu zarządzającego Organizacją.
  • Administrowanie, weryfikacja i archiwizowanie dokumentacji Organizacji Obsługi Technicznej oraz Kompleksowej Zdatności do Lotu.
  • Nadzór administracyjny nad organizacją.
  • Administrowanie magazynem części i materiałów lotniczych.
  • Określanie zapotrzebowania na części i materiały.
  • Wsparcie logistyczne.
  • Kontakt z posiadaczami certyfikatu typu.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Wiedza ogólna z zakresu techniki lotniczej oraz ciągłej zdatności do lotu.
  • Punktualność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analizy danych – skrupulatność, spostrzegawczość oraz wyciąganie wniosków.
  • Zaangażowanie i operatywność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży lotniczej.

To oferujemy

  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie w rozwoju i nabywaniu nowych kompetencji.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy z zakresulotnictwa.
  • Współpracę w młodym i ambitnym zespole Organizacji Obsługi Technicznej oraz Kompleksowej Zdatności do Lotu.

Link do składania aplikacji TUTAJ

Miasto: Piotrków Trybunalski

Numer referencyjny: LFAT

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Lot Flight Academy
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Nasze strony