Ogłoszenia - dam pracę

dodaj ogłoszenie o pracy

Szanowni Pracodawcy!

Wychodząc w kierunku Państwa potrzeb, oferujemy PROMOCJĘ na ogłoszenia w dziale „dam pracę”:

Przy jednorazowym zamieszczeniu więcej niż jednego ogłoszenia,
kolejne ogłoszenia oferujemy w cenie obniżonej o 20%.

Cennik ogłoszeń

Pytania odnośnie ogłoszeń prosimy kierować na adres: praca@dlapilota.pl lub bezpośrednio pod nr telefonu +48 510 090 033

ogłoszenie wyróżnione
27/11/2020
Pilot CPL z uprawnieniem do holowania szybowców (129232)

Poszukiwany pilot CPL(A) do pracy w sezonie letnim 2021 na samolocie holującym szybowce.

Wymagania:

  • Licencja EASA CPL(A)
  • Ważne uprawnienie SEP(L)
  • Nalot ogólny min 200h
  • Uprawnienie do holowania szybowców wpisane do licencji
  • Ważne badania kl.1

Mile widziane:

  • doświadczenie na samolocie Cessna 182.

Imię i nazwisko / firma:
R-Avia
Telefon:
+48 516 375 015
r.avia@poczta.fm
25/11/2020
Osoby funkcyjne do pracy do nowo powstającej szkoły lotniczej (ATO) (129204)

Nowo powstająca szkoła lotnicza (ATO) na Mazowszu szuka osób funkcyjnych do pracy.

Jeżeli jesteś osobą wykwalifikowaną na stanowisko HT, CFI, CTKI oraz FI oraz masz doświadczenie zdobyte w innych ośrodkach - wyślij zgłoszenie na poniższy adres:

ato.mazowsze@gmail.com

Oferujemy pracę w młodym zespole na rozwijającym się lądowisku.

16/11/2020
Instruktor przedmiotów lotniczych (128892)

Firma Aviacon poszukuje kandydató na stanowisko: Instruktor przedmiotów lotniczych

Twoje zadania:

  • prowadzenie szkoleń z różnych obszarów lotnictwa,
  • udział w webinariach i konferencjach dla Klientów,
  • przygotowywanie prezentacji szkoleniowych,
  • prowadzenie walidacji szkoleń.

Twoje umiejętności:

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży lotniczej,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu, umożliwiającym prowadzenie branżowych szkoleń i prezentacji (warunek konieczny),
  • sprawna obsługa pakietu Office,
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z uczestnikami szkoleń,
  • elastyczne podejście do współpracy,
  • profesjonalizm w realizacji celów zawodowych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • praca w gronie ekspertów,
  • prestiżowe projekty dla polskich i zagranicznych klientów,
  • możliwość rozwoju.

W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@aviacon.pl wraz z klauzula o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

AviationConsulting

AviationConsulting powstała w 2010 r. Od początku swojej działalności skupia się na dostarczaniu wyspecjalizowanych szkoleń z zakresu transportu, ze szczególnym uwzględnieniem transportu lotniczego, których odbiorcą są organizacje funkcjonujące w branży  Transport-Spedycja-Logistyka. Firma jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych ATC IATA. W 2018 AviationConsulting została uznana za jedno z 5 najlepszych ATC w Europie

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Firma Aviation Consulting.  z siedzibą w Lublinie przy ul. Ceramicznej 1 lok 3/04 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Aviation Consulting.  z siedzibą w Lublinie przy ul. Ceramicznej 1 lok 3/04 adres e-mail: biuro@aviacon.pl

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Możemy przekazywać Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do następujących krajów: Kanada, USA, Indie na podstawie standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisje Europejską.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. ”W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail biuro@aviacon.pl

Aviacon
biuro@aviacon.pl
13/11/2020
Instruktor samolotowy/Z-ca HT Aeroklub Gliwicki (128826)

Aeroklub Gliwicki poszukuje Instruktora, mogącego pełnić funkcję Zastępcy Kierownika Szkolenia ds. samolotowych. Wymagane doświadczenie w szkoleniu do licencji PPL(A) na samolotach typu Cessna C150/172. Oczekujemy dyspozycyjności, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

CV proszę przesyłać na adres: sekretariat@aeroklub.gliwice.pl

CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aeroklub Gliwicki
sekretariat@aeroklub.gliwice.pl
9/11/2020
Instruktor szybowcowy- Aeroklub Krakowski (118344)

Aeroklub Krakowski poszukuje instruktora szybowcowego. Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i popularyzacyjną w zakresie lotnictwa cywilnego. Bazą Stowarzyszenia jest lotnisko w Pobiedniku Wielkim (wschodnia część Krakowa).

Oferujemy pracę w jednym z największych ośrodków lotniczych w Polsce, bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego, uczestniczenie w ciekawych projektach oraz możliwość zakwaterowania na lotnisku.

Poszukujemy kandydata, który będzie posiadał doświadczenie w szkoleniu szybowcowym do licencji pilota szybowcowego, potrafiącego samodzielnie organizować czas pracy, cechujący się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@aeroklubkrakowski.pl

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Aeroklub Krakowski
biuro@aeroklubkrakowski.pl
Obraz_02.11.2020_godz._10.50
2/11/2020
Mechanik lotniczy Cirrus SR-20/22 (128520)

Aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko MECHANIK LOTNICZY Cirrus SR-20/22 .

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw oraz przeglądów samolotów w oparciu o dokumentację techniczną,
  • utrzymanie samolotów w ciągłej zdatności technicznej do lotu,
  • Usuwanie oraz diagnostyka usterek statków powietrznych
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych oraz części eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku MECHANIK LOTNICZY CIRRUS SR-20/22 (warunek konieczny)
  • uprawnienia na wybrany typ statku: Cirrus SR-20/22
  • Dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bardzo elastyczny czas pracy dostasowany do innych obowiązków zawodowych

Goldwings.pl
Telefon:
+48501101504
ajesionek@goldwings.pl