PPL(H)

Szkolenie teoretyczne do licencji pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H) rozpocznie się w październiku br.

Nowość! Możesz odświeżyć swoje wiadomości z wybranego przedmiotu. Przyjdź do nas jako "wolny słuchacz".
 

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi lotnicze w tym pilotaż śmigłowców firma dlapilota.pl wspólnie z certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym "IBEX" organizuje szkolenie teoretyczne do uzyskania licencji pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H).

Licencja PPL(H) jest pierwszym stopniem wtajemniczenia w sztuce pilotażu i pozwala doświadczyć niezwykłość samodzielnego lotu śmigłowcem. Ponadto licencja PPL(H) jest podstawą do rozpoczęcia szkolenia na licencję zawodową CPL (H) a więc otwiera drzwi do kariery pilota śmigłowca.

Szkolenie teoretyczne zostanie przeprowadzone metodą skróconą i będzie obejmowało ok. 84 godzin wykładów z budowy śmigłowca, zasad lotu, procedur operacyjnych, prawa lotniczego, meteorologii, nawigacji i innych tematów. Wykładowcami będą najlepsi specjaliści i znawcy tematyki lotnictwa cywilnego.

Tryb skrócony szkolenia umożliwia  najskuteczniejszy sposób pozyskania wiedzy lotniczej. Podczas wykładów zapoznani zostaną Państwo z najistotniejszymi zagadnieniami a nauka własna w domu zmobilizuje do indywidualnego zgłębiania tematów.  Kursanci wyposażeni zostaną w materiały pomocowe przygotowane przez wykładowców, które będą pomocne w nauce własnej. Dodatkowo każdy osoba będzie miała dostęp do bazy learningu, która  służyć będzie między innymi do bieżącego utrwalania zdobywanej wiedzy.

Szkolenie zakończy się egzaminem wewnętrznym. Pozytywny wynik tego egzaminu oraz ukończenie całego kursu będzie poświadczone stosownym certyfikatem.

Miejsce: Sala wykładowa Unitedsky Sp. z o.o. na lotnisku Warszawa Babice EPBC
Cena: 1950 zł
Termin: październik - grudzień 2009, 6 zjazdów weekendowych: sobota-niedziela
 

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu wypełnij formularz rejestracyjny  lub zadzwoń 501 409 787.