Pilot Statku Powietrznego – Kapitan Embraer 170/190

(ogłoszenie nr 99313)

LOT Crew sp. z o.o. na zlecenie Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. poszukuje kandydatów, w charakterze:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
Wymagania:
Kandydatom na Kapitanów samolotu Embraer 170/190 stawiane są następujące wymagania wstępne:

  • ważny TR Embraer 170/190
  • minimalny nalot jako pilot samolotowy – 3000 godzin w tym minimum 2000 na samolocie odrzutowym
  • minimum 750 godzin nalotu dowódczego w załodze wieloosobowej, w tym minimum 500 godzin na Embraer 170/190;
  • ważne orzeczeni lotniczo-lekarskie klasy 1 wg Part-MED;
  • licencja EASA ATPL(A);
  • posiadanie międzynarodowego świadectwa radiotelefonisty (Aeronautical Service Operator’s Certificate);
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie „Operational” (5) zgodnie z wymaganiami ICAO Annex 1, załącznik do 1.2.9.;
  • wykształcenie średnie

Czekamy właśnie na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 31.05.2018 klikając w przycisk aplikowania. Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane!

Link do rekrutacji:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

top2_1.png
Imię i nazwisko / Firma:
LOT Crew sp. z o.o.
Telefon:
22 6066679
rekrutacja@lotcrew.pl