Dyrektor Aeroklubu Podhalańskiego

(ogłoszenie nr 99187)

Aeroklub Podhalański poszukuje kandydatów na stanowisko: DYREKTOR AEROKLUBU

Miejsce pracy: Łososina Dolna

Opis stanowiska:

Dyrektor Aeroklubu jest odpowiedzialny za kierowanie działalnością stowarzyszenia, rozwój jego działalności, wyniki finansowe oraz organizację pracy podległych pracowników jak również pełni funkcje związane z prowadzoną działalności lotniczą w zakresie operacji SPO i AOC.

Wymagania:

  • umiejętność realizacji zadań bieżących przy jednoczesnej realizacji zadań długoterminowych
  • umiejętności analityczne
  • wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm
  • znajomość prawa o stowarzyszeniach i spółek handlowych;
  • umiejętność pracy i współpracy w stowarzyszeniu oraz z władzami samorządowymi
  • podstawowe umiejętności pracy w ramach budżetu finansowego (krótko i długoterminowy)
  • gotowość do rozwijania wiedzy z zakresu uwarunkowań prawnych działalności lotnisk
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Obowiązki:

  • realizacja i rozwój działalności statutowej oraz członkowskiej Aeroklubu;
  • zwiększanie efektywności i jakości w ramach działalności statutowej i gospodarczej Aeroklubu;
  • odpowiedzialność za politykę jakości i przestrzeganie warunków certyfikatów;
  • skuteczne zarządzanie podległymi zespołami i rozwój kompetencji pracowników;
  • planowanie i realizacja wszelkich działań związanych z działalnością Aeroklubu;
  • ścisła współpraca z Zarządem Aeroklubu;
  • zarządzanie działalnością Aeroklubu zgodnie z uchwałami i wytycznymi Zarządu;
  • promowanie wizerunku Aeroklubu Podhalańskiego;

Co dajemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach poprzez
  • zarządzanie kompleksową organizacją;

Dodatkowe atuty:

  • znajomość branży lotniczej;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • uprawnienia instruktorskie na szybowce lub samoloty;
  • doświadczenie w sporcie / działalności społecznej / organizacjach NGO;
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym;

Osoby spełniające w/w wymagania prosimy o składanie ofert w postaci życiorysu zawodowego oraz listu motywacyjnego na adres email aeroklubpodhalanski@wp.pl do dnia 31.05.2018

Dokumenty powinny zawierać oświadczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych)”

Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Podhalański
Telefon:
514446933
aeroklubpodhalanski@wp.pl