Aeroklub Lubelski w Radawcu zatrudni mechanika lotniczego

(ogłoszenie nr 99015)

Aeroklub Lubelski w Radawcu zatrudni mechanika lotniczego.

Wymagania:

  • Licencja B1,2 , Licencja B2 będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie zawodowe,
  • Umiejętność obsługi komputera, języka angielskiego na poziomie technicznym,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Zakres obowiązków:

  • Obsługa techniczna sprzętu w zakresie posiadanych uprawnień,
  • Prowadzenie dokumentacji obsługowej,
  • Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne warunki wynagrodzenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zakwaterowanie dla osób zamiejscowych.

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: info@aeroklub.lublin.pl

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Lubelski w Radawcu
Telefon:
81 50 30 790
info@aeroklub.lublin.pl