Zatrudnię Mechanika Lotniczego

(ogłoszenie nr 94866)

MECHANIK LOTNICZY

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obsługi technicznej śmigłowców
  • Wypełnianie dokumentacji obsługowej
  • Nadzór nad częściami i materiałami niezbędnymi do obsługi

Wymagania:

  • Licencja B1.3 - licencja B2 będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość przepisów Part 145
  • Dobra znajomość języka angielskiego technicznego
  • Dobra obsługa komputera
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
  • Wysoka kultura pracy, umiejętność pracy w grupie
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

CV prosimy przesyłać na adres oferty_sekretariat@heliinvest.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)".

Imię i nazwisko / Firma:
Heli Invest Sp. z o.o. Services SKA
Telefon:
693463480
oferty_sekretariat@heliinvest.com