Pilot – Loty fotogrametryczne – Beechcraft KingAir C90/B200 lub Cessna Caravan 208

(ogłoszenie nr 93402)

Pilot – Loty fotogrametryczne – Beechcraft KingAir C90/B200 lub Cessna Caravan 208
Miejsce pracy – kraje europejskie

COWI utrzymuje bardzo silną pozycję i konkurencyjność na międzynarodowym rynku w bardzo szerokim zakresie wielobranżowych projektów – małych i dużych – chciałbyś do nas dołączyć i być częścią naszego sukcesu?

Obecnie COWI doświadcza wzmożonego popytu na swoje usługi i osiąga imponujące rezultaty. Ta bardzo mocna pozycja na rynku zapewnia ciągłość w otrzymywaniu coraz to bardziej wymagających projektów.

COWI Mapping w grupie COWI jest jednym z najważniejszych ogniw w skali międzynarodowej, a nasz zespół składa się z menedżerów projektów, ekspertów GIS, profesjonalistów produkcyjnych oraz kontroli jakości pracujących w naszych oddziałach na całym świecie. Dzięki ogromnym możliwościom pozyskiwania i przetwarzania danych, jesteśmy wiodącym partnerem przy wielu dużych, międzynarodowych projektach fotogrametrycznych. Generujemy dużą wartość jako eksperci "go-to" w zakresie Systemów Informacji Przestrzennej. Obecnie poszukujemy pilotów, którzy mogliby dołączyć do naszego lotniczego zespołu. Na tym stanowisku zapewniamy możliwość stacjonowania w swoim miejscu zamieszkania i podróż do miejsca wykonywania lotów.

NIEBO NIE JEST GRANICĄ MOŻLIWOŚCI

Jako pilot będziesz dowodził samolotem w trakcie wykonywania lotów fotogrametrycznych, jak również w trakcie przebazowania samolotu z i do miejsca wykonania misji. Będziesz członkiem dwuosobowej załogi, gdzie kwestie pogody, trwania projektu oraz wiele innych czynników muszą być na bieżąco weryfikowane aby znaleźć jak najlepsze rozwiązania.

W związku z tym będziesz wykonywać loty zgodnie z przepisami prawa i bezpieczeństwa lotów w trakcie każdej wykonywanej misji. Co za tym idzie, musisz wykazywać operacyjną odpowiedzialność i stabilność, z uwzględnieniem bezpieczeństwa, ekonomii lotów oraz satysfakcji klienta.

Na koniec, będziesz odgrywał ważną rolę w trakcie przeprowadzanych przetargów na nowe projekty poprzez doradztwo w zakresie możliwości technicznych i planowania lotów.

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE

 • Posiadanie licencji EASA CPL/ATPL, ME (KingAir) oraz IR
 • Posiadanie ważnego lotniczego orzeczenia lekarskiego klasy 1. (bez żadnych uwag)
 • Mile widziane posiadanie ratingu EASA na Beechcraft KingAir 90/200 lub Cessna Caravan 208 lub na podobny typ samolotu
 • KingAir 90/200 - posiadanie co najmniej 1500 wylatanych godzin, z czego 500 godzin musi być na samolocie wielosilnikowym, 800 godzin jako PIC oraz 350 godzin w lotach IFR
 • Caravan 208 – posiadanie co najmniej 800 wylatanych godzin, z czego minimum 250 godzin na C208, 150 godzin jako PIC oraz 200 godzin w lotach IFR
 • Mile widziane doświadczenie pracy za granicą (np. stacjonowanie za granicą)

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI

 • Wykazujesz nastawienie know-how w odniesieniu do operacji lotniczych i używanych sensorów na pokładzie samolotu
 • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
 • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność przestawienia się na pracę indywidualną
 • Umiejętność prowadzenia zadań w sposób uporządkowany
 • Przestrzeganie zasad etycznych

COWI JAKO MIEJSCE PRACY – OFERUJEMY

Oferujemy bardzo ciekawą pracą w firmie COWI, gdzie zawsze chcemy być "Jeden Krok Przed Innymi" dzięki naszej różnorodności i umiejętnościom zrozumienia tej branży, wykonywaniu operacji na najwyższym poziomie i wysokiej wydajności.

Szczycimy się bardzo przyjaznym środowiskiem pracy, z nastawieniem na rozwój osobisty poprzez dzielenie się doświadczeniem i wiedzą.

ZAINTERSOWANY?

W celu uzyskania więcej informacji, skontaktuj się z:
Mike Davies, Head of Section
Mapping, Aerial Data
Telefon: +45 56 40 00 00

Czekamy na Twoje zgłoszenie poprzez aplikację online na stronie COWI: www.cowi.com/careers

COWI-logo-orange-TheOne.png
Imię i nazwisko / Firma:
Mike Davies / COWI A/S
Telefon:
+45 56 40 00 00
E-mail:
mlda@cowi.com