Dyrektor Zarządzający w Aeroklubie Częstochowskim

(ogłoszenie nr 92457)

Aeroklub Częstochowski jest stowarzyszeniem lotniczym, którego głównym celem jest popularyzacja lotnictwa i umożliwianie aktywności lotniczej jego członków. W ramach prowadzonej działalności aeroklub organizuje szkolenia w sześciu sekcjach oraz prowadzi działalność gospodarczą w oparciu o posiadany sprzęt.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w kierowaniu ludźmi,
  • znajomość branży lotniczej,
  • znajomość zagadnień finansowych, budżetowania oraz podstaw prawa pracy,
  • umiejętności przywódcze, zdolności motywowania zespołu, dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność i elastyczność w stosunku do godzin pracy podyktowane charakterem stanowiska,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie bieżącą działalnością Aeroklubu,
  • tworzenie oraz realizacja przy współpracy z zarządem planów rozwoju,
  • konstruowanie oraz realizacja budżetu,
  • optymalizacja kosztów działalności Aeroklubu,

Wybranej osobie oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu menedżerskiego,
  • wynagrodzenie stałe uzupełnione elementami motywacyjnymi,
  • telefon oraz komputer służbowy,
  • ciekawe wyzwania związane z organizacją wydarzeń i zawodów lotniczych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w formie elektronicznej na adres
e-mail: k.krasinski@gmail.com

Termin nadsyłania ofert: 15 listopada 2017.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Częstochowski
Telefon:
783995277
dyrektor@aeroklub.czest.pl