Na stronie nie publikujemy danych osobowych.
Pracodawców zainteresowanych danymi osoby z ogłoszenia, prosimy o kontakt:

praca@dlapilota.pl
lub
+48 510 090 033

Proszę przeczytaj

(ogłoszenie nr 59307)

Witam serdecznie. Mam na imię Dawid i mam 26 lat jestem obecnie bezrobotny od urodzenia lubiłem lotnictwo jak i pomaganie innym. A moim marzeniem jest latać i pomagać. Marzę o pracy w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Mam pewne doświadczenie jeżeli chodzi o latanie śmigłowcami, ponieważ byłem w trakcie robienia licencji i wylatałem 35 godzin ale niestety pieniądze się skończyły a nie miałem jak zdobyć reszty.

I takim o to sposobem po upływie 4 lat wszystko przepadło i wszystko muszę zaczynać od podstaw. Niestety w dalszym ciągu nie posiadam pieniędzy na to by spełnić to o czym tak bardzo marzę wiec postanowiłem ze zacznę szukać ludzi którzy docenią fakt, iż naprawdę chce nieść pomoc a samo latanie będzie jedynie dodatkiem i pomogą mi w zdobyciu licencji. Szukam osób prywatnych jak i przedsiębiorstw które pomogły by mi w zdobyciu licencji jak i nalotu potrzebnego w zdobyciu tej wymarzonej pracy.

W zamian za pomoc odwdzięczył bym się pełnym oddaniem, pracowitością jak i najważniejszym dla mnie uczciwością. Nie boję się żadnej pracy. I w ten sposób odpracowywał bym koszty które ktoś poniesie. Dziękuję za przeczytanie mojego ogłoszenia i będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.