Szef Wyszkolenia Praktycznego

(ogłoszenie nr 45038)
Aeroklub Krakowski poszukuje szefa wyszkolenia praktycznego.

Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i popularyzacyjną w zakresie lotnictwa cywilnego i sportowego. Bazą Stowarzyszenia jest lotnisko w Pobiedniku Wielkim (wschodnia część Krakowa).

Poszukujemy instruktora, który będzie posiadał doświadczenie w szkoleniu turystycznym do licencji pilota samolotowego na samolotach C150/C152, potrafiącego samodzielnie organizować czas pracy, cechującego się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę.

Mile widziane posiadanie uprawnień do akrobacji, holowania szybowców, zrzutu skoczków oraz posiadanie typów: PZL 104 Wilga, PZL 101 Gawron, An-2 oraz Zlin 526F. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień instruktora szybowcowego.

Oferujemy pracę od początku 2014 roku, w jednym z największych ośrodków lotniczych w Polsce, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach.

Oferujemy możliwość zakwaterowania na lotnisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres; biuro@aeroklubkrakowski.pl z dopiskiem "Praca - Instruktor samolotowy".

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Aeroklub Krakowski
Aeroklub_Krakowski.jpg
Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Krakowski
Telefon:
+ 48 12 2870470
E-mail:
biuro@aeroklubkrakowski.pl