Asysten/ka do spraw sprzedaży i pozyskiwania funduszy

(ogłoszenie nr 31564)

Aeroklub Warmińsko-Mazurski w Olsztynie poszukuje ASYSTENTA/KI DO SPRAW SPRZEDAŻY I POZYSKIWANIA FUNDUSZY.

Poszukujemy osoby, która podjęłaby się współpracy z AWM w zakresie sprzedaży naszych usług (szkolenia, reklamy, imprezy, usługi lotnicze itp.) oraz pozyskiwania funduszy. Szukamy osoby przebojowej, z darem przekonywania innych i dużą kultura osobistą a także doskonale zorganizowanej, systematycznej i sumiennej. Jakiekolwiek doświadczenie w sprzedaży będzie dużym atutem, ale nie jest konieczne. Wymagana podstawowa wiedza dotycząca lotnictwa i działalności aeroklubu lub gotowość szybkiego i intensywnego przeszkolenia w tym, zakresie.

Oferujemy pracę w czasie okresu próbnego na zasadach umowy agencyjnej lub umowy zlecenia, w zamian za atrakcyjną prowizję. Mile widziane osoby, które chciałyby się szkolić w AWM – wynagrodzenie może zostać zamienione w części lub w całości na szkolenie po bardzo atrakcyjnym przeliczniku. Proponujemy elastyczne godziny pracy, możliwa jest również częściowa praca zdalna.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: dyrektor@aeroklub.olsztyn.pl do dnia 10.08.2012.

aeroklub_logo_75_75_75dpi.jpg
Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Warmińsko-Mazurski
Telefon:
502 513 324
E-mail:
dyrektor@aeroklub.olsztyn.pl