Dyspozytor Lotniczy /Asystent Dyspozytora

(ogłoszenie nr 31285)

BlueJetSp.zo.o.
największy przewoźnik biznesowy w Europie Centralnej, poszukuje kandydatów na stanowiska:
Dyspozytor Lotniczy oraz Asystent Dyspozytora

Główne zadania na stanowisku Dyspozytora :

  • Sprawowanie operacyjnego nadzoru nad bieżącymi operacjami,

  • Przygotowanie dokumentacji na rejs

  • Przygotowanie operacyjne planowanych operacji, z uwzględnieniem analizy trasy, osiągów innych wymogów operacyjnych,

  • Organizowanie obsługi naziemnej, monitorowanie i wymiana depesz ruchowych ,

  • Wymiana depesz z CFMU

  • Monitorowanie przebiegu lotu,

  • Uzupełnianie i aktualizacja dokumentacji operacyjnej/nawigacyjnej.

Wymagania na stanowisku Dyspozytora:

  • Licencja Dyspozytora Lotniczego

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Dyspozytora Lotniczego

  • Dobra znajomość jęz. Angielskiego (bezwzględny wymóg)

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejętności podejmowania decyzji pod presja czasu

  • Dyspozycyjnosc – praca w systemie zmianowym

  • Znajomość aplikacji JeppView oraz JetPlanner będzie dodatkowym atutem

Główne zadania na stanowisku Asystent Dyspozytora :

  • Wspieranie codziennej pracy Dyspozytorów

  • Organizowanie obsługi naziemnej

  • Przygotowywanie części dokumentacji na rejs

Wymagania na stanowisku Asystent Dyspozytora:

  • Ukończony ( lub w trakcie ) kurs do uzyskania Licencji Dyspozytora

  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres:

rekrutacja@bluejet.aero

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

blue-jet-logo.gif
Telefon:
12345687