Dyrektor Aeroklubu Krakowskiego

(ogłoszenie nr 29244)

Zarząd Aeroklubu Krakowskiego
ogłasza konkurs na stanowisko
Dyrektora Aeroklubu Krakowskiego

Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i popularyzacyjną w zakresie lotnictwa cywilnego. Bazą Stowarzyszenia jest lotnisko w Pobiedniku Wielkim.

Zakres obowiązków związanych ze stanowiskiem:

  • realizacja celów statutowych stowarzyszenia,

  • zarządzanie operacyjne Aeroklubem Krakowskim,

  • budżetowanie i zarządzanie finansowe aeroklubem,

  • współpraca z organami lotniczymi RP,

  • współpraca z władzami na szczeblu samorządowym i centralnym,

  • pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania, w tym dotacji unijnych,

  • prowadzenie działalności gospodarczej Aeroklubu Krakowskiego,

  • nadzór nad pozyskiwaniem oraz utrzymywaniem niezbędnych certyfikatów,

  • promocja działalności Aeroklubu Krakowskiego w środowisku lotniczym

  • oraz poza nim.

Idealny kandydat będzie posiadał:

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w tym dwa lata na stanowisku kierowniczym,

  • znajomość zagadnień związanych z lotnictwem cywilnym,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność zarządzania zespołami ludzkimi i prowadzenia projektów,

  • umiejętność prowadzenia akcji marketingowych,

  • uczciwość, sumienność i systematyczność,

  • wysoka komunikatywność,

  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość przepisów unijnych z zakresie programów pomocowych i dotacji unijnych.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w interesujących projektach,

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży związanej z lotnictwem cywilnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego na adres:

biuro@aeroklubkrakowski.pl

Termin nadsyłania ofert ubiega z dniem 15.05.2012r.

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Telefon:
12345671