Konkurs na stanowisko dyrektora Aeroklubu Warmińsko Mazurskiego

(ogłoszenie nr 28858)

Zarząd Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego (AWM)
ogłasza konkurs na stanowisko
Dyrektora Aeroklubu

Zakres obowiązków:

  • realizacja celów stowarzyszeniowych

  • działanie na rzecz rozwoju lotniska Olsztyn - Dajtki

  • współpraca z władzami samorządowymi i państwowymi

  • budżetowanie, zarządzanie operacyjne i finansowe AWM

  • efektywne prowadzenie działalności gospodarczej AWM

  • pozyskiwanie finansowania zewnętrznego

Wymagania dla kandydatów:

  • znajomość zagadnień lotnictwa cywilnego, działalności aeroklubowej oraz mile widziana wiedza z zakresu zarządzania lotniskami

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • dyspozycyjność, umiejętność kontaktów interpersonalnych i pracy zespołowej

  • gotowość do podjęcia wyzwań związanych z pracą w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • posiadanie zdolności szybkiego przyswajania wiedzy i osiągania wyników

  • umiejętność budżetowania, analizy opłacalności akcji marketingowych i projektów,

  • umiejętność analizy kosztów i realizacji założeń budżetowych, zorientowanie na wyniki

  • ambicja i otwartość na nowe wyzwania

  • mile widziane uprawnienia lotnicze

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy pracę w jednym z najlepszych i najpiękniej położonych aeroklubów w Polsce, dającą możliwości rozwoju i zaspokojenia własnych ambicji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@aeroklub.olsztyn.pl w terminie do 30.04.2012 r.

Do przesłanych dokumentów należy dołączyć oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.) w celach przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Warmińsko Mazurski
Telefon:
516 244 847
nemetrix@wp.pl