Dyrektor - Aeroklub Nadwiślański

(ogłoszenie nr 28602)

ZARZĄD AEROKLUBU NADWIŚLAŃSKIEGO
W LISICH KĄTACH

ogłasza konkurs na stanowisko

DYREKTORA

Aeroklub Nadwiślański w Lisich Kątach koło Grudziądza to prężnie działające stowarzyszenie prowadzące działalność statutową w zakresie sportów lotniczych, w tym szkolenia szybowcowe i samolotowe. Obok działalności lotniczej Aeroklub Nadwiślański prowadzi obiekt hotelowy.

Opis stanowiska:
Dyrektor odpowiada za operacyjne i finansowe zarządzanie działalnością Aeroklubu, promocję działalności statutowej oraz pozyskiwanie nowych członków, realizację celów statutowych i budżetu, oraz przygotowanie i realizację projektów rozwojowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Wykształcenie wyższe
• Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym
• Samodzielność, zaangażowanie i skuteczność w osiąganiu celów
• Zdolności interpersonalne i reprezentacyjne
• Pożądana znajomość tematyki lotnictwa sportowego i/lub działalności rekreacyjno-hotelarskiej
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego w atrakcyjnej branży lotnictwa cywilnego
• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie zmieniającej się organizacji

Kandydaci proszeni są o przesyłanie zgłoszeń (CV + list motywacyjny) na adres email: aeroklub@lisie.pl do dnia 5 kwietnia 2012.

Informacje na temat Aeroklubu Nadwiślańskiego: www.lisie.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

AN_logo.JPG
Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Nadwiślański
Telefon:
56 468 18 32
aeroklub@lisie.pl