Szef Instruktorów Szkolenia Teoretycznego (CTKI)

(ogłoszenie nr 137307)

Ośrodek szkolenia lotniczego ATO Zonda.Aero rozpoczyna rekrutację na stanowisko:

Obowiązki:

  • 1. Nadzór nad procesem szkolenia teoretycznego w ATO Zonda.Aero
  • 2. nadzór nad instruktorami szkolenia teoretycznego,
  • 3. nadzór nad ważnością uprawnień lub kontrola dokumentów potwierdzających odpowiedni poziom wiedzy teoretycznej instruktorów szkolenia teoretycznego,
  • 4. przygotowanie bieżącej dokumentacji szkolenia teoretycznego,
  • 5. prowadzenie wizytacji zajęć teoretycznych,
  • 6. tworzenie i nadzór nad harmonogramami wykładów teoretycznych i planów zajęć,
  • 7. standaryzacja szkoleń teoretycznych,
  • 8. kontrola zgodności sylabusa zajęć teoretycznych z aktualnymi wymogami PART-FCL,
  • 9. udział w procesie tworzenia, aktualizacji i kontroli zgodności z aktualnymi przepisami dokumentacji regulaminowej ATO,
  • 10. prowadzenie i nadzorowanie egzaminów teoretycznych studentów.
  • 11. współpraca z właściwymi urzędami oraz instytucjami.

Wymagania:

  • 1.wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki związane z lotnictwem,
  • 2.dobra znajomość języka angielskiego,
  • 3.licencja pilota samolotowego liniowego ATPL(A), zgodna z przepisami PART-FCL, lub CPL(A)
  • 4. ważne uprawnienia w licencji: SEP(L),
  • 5. potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie minimum ICAO Level 4
  • 6. umiejętność interpretacji przepisów prawa lotniczego,
  • 7. bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi komputera i aplikacji biurowych typu Microsoft Office - Word, Excel, Powerpoint,
  • 8. dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • 9. umiejętność pracy w zespole,
  • 10. prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • 1. uprawnienia MEP(L), IR(SE/ME),
  • 2. uprawnienia instruktorskie FI(A): CPL, FI, ME, IR lub FI(A): CPL, FI, IRI, CRI(SP)M,

Oferujemy:

Ciekawą pracę w młodym zespole oraz stale rozwijającym się ośrodku. Stanowisko na pełen etat lub umowę B2B, zakładając minimum 4 dni w tygodniu pracy na miejscu w Ośrodku Szkolenia Lotniczego. Darmowy nocleg w Hotelu na terenie Ośrodka - Lotniska.

Miejsce wykonywania pracy: ATO Zonda.Aero, ul. Paderewskiego 1, Białe Błota 86-005

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres: info@zonda.aero

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Imię i nazwisko / Firma:
Zonda.Aero
Telefon:
601540869
info@zonda.aero