Szef Instruktorów Szkolenia Teoretycznego (CTKI)

(ogłoszenie nr 136675)

Obowiązki:

  • 1.Nadzór nad całością procesu szkolenia teoretycznego w ATO UnitedSky ze szczególnym uwzględnieniem szkolenia zintegrowanego ATPL(A),
  • 2.nadzór nad instruktorami szkolenia teoretycznego,
  • 3.nadzór nad ważnością uprawnień lub kontrola dokumentów potwierdzających odpowiedni poziom wiedzy teoretycznej instruktorów szkolenia teoretycznego,
  • 4.przygotowanie bieżącej dokumentacji szkolenia teoretycznego,
  • 5.prowadzenie wizytacji zajęć teoretycznych,
  • 6.tworzenie i nadzór nad harmonogramami wykładów teoretycznych i planów zajęć,
  • 7.standaryzacja szkoleń teoretycznych,
  • 8.kontrola zgodności sylabusa zajęć teoretycznych z aktualnymi wymogami PART-FCL,
  • 9.udział w procesie tworzenia, aktualizacji i kontroli zgodności z aktualnymi przepisami dokumentacji regulaminowej ATO,
  • 10.prowadzenie i nadzorowanie egzaminów teoretycznych studentów.

Wymagania:

  • 1.wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki związane z lotnictwem,
  • 2.dobra znajomość języka angielskiego,
  • 3.licencja pilota samolotowego liniowego ATPL(A) zgodna z przepisami PART-FCL,
  • 4.ważne uprawnienia w licencji: SEP(L) oraz minimum uprawnienia instruktorskie FI(A),
  • 5.potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie minimum ICAO Level 4
  • 6.bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi komputera i aplikacji biurowych typu Microsoft Office - Word, Excel, Powerpoint,
  • 7.dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • 8.umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • 1.uprawnienia MEP(L), IR(SE/ME),
  • 2.uprawnienia instruktorskie FI(A): CPL, FI, ME, IR lub FI(A): CPL, FI, IRI, CRI(SP)M,
  • 3.upoważnienie instruktora MCCI.

Oferujemy:

  • 1.stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w branży lotniczej w jednej z renomowanych Organizacji Szkolenia Lotniczego w Polsce.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres: unitedsky.eu

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Unitedsky_logo_-_Praca.png
Imię i nazwisko / Firma:
Unitedsky Sp. z o. o.
Telefon:
502778309
a.sobocinska@avista.edu.pl