Asystent HT

(ogłoszenie nr 136673)

Obowiązki:

  • 1. obsługa szkoleń: aktywna obsługa uczestników podczas szkoleń, reagowanie na potrzeby uczestników i instruktorów, obsługa przerw kawowych.
  • 2. współpraca z dostawcami materiałów szkoleniowych i sprzętów warsztatowych, zamawianie i przygotowywanie sprzętu, narzędzi, cateringu,
  • 3. współpraca z działem marketingu w zakresie promocji szkoleń na rynku,
  • 4. przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej ze szkoleniami (np. listy obecności, ankiety, certyfikaty, zgłoszenia do ULC, kompletowanie teczek kursantów itp.),
  • 5. utrzymywanie telefonicznego i mailowego kontaktu z uczestnikami oraz prowadzenie i uaktualnianie bazy uczestników.

Wymagania:

  • 1. Licencja pilota samolotowego (minimum PPL(A)
  • 2. dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • 3. znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • 4. umiejętność pracy pod presją czasu
  • 5. prawo jazdy kat. B,
  • 6. dyspozycyjność,
  • 7. umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji ze współpracownikami i kursantami.

Osoby zainteresowane aplikacją na stanowisko "Asystenta HT", prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: info@unitedsky.eu

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Imię i nazwisko / Firma:
Unitedsky Sp. z o. o.
Telefon:
502 778 309
info@unitedsky.eu