Asystent w dziale CAMO

(ogłoszenie nr 130922)

Zatrudnię osobę w dziale CAMO (praca stacjonarna lub zdalna).

Opis stanowiska:

  • pomoc w utrzymaniu SP w ciągłej zdatności do lotu;
  • obsługa systemu informatycznego CAMO - aktualizacja statusów, zarządzanie dokumentacją, weryfikacja nalotu, wprowadzanie dyrektyw itd.;
  • monitorowanie aktualnych biuletynów, dyrektyw itd.;
  • kontakt z klientami, koordynacja działań z działem AMO oraz ATO.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w dziale CAMO;
  • znajomość przepisów lotniczych (Part-CAMO, Part-CAO itd.);
  • solidna wiedza z zakresu zarządzania ciągłą zdatnością statków powietrznych oraz wiedza techniczna;
  • język angielski na poziomie min. średnio zaawansowanym, w tym znajomość pojęć technicznych.

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe lotnicze.

Co oferujemy?

  • możliwość pracy zdalnej;
  • forma zatrudnienia wg preferencji kandydata;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do efektów pracy.

Miejsce pracy: Rzeszów-Jasionka

Proszę o wysyłanie CV na adres mailowy (proszę o zamieszczenie klauzuli RODO w dokumencie). Szczegóły dotyczące warunków pracy oraz zatrudnienia będą ustalane indywidualnie.

Adres mail: jetstreamaviationpl@gmail.com

Imię i nazwisko / Firma:
Jetstream Aviation
jetstreamaviationpl@gmail.com