Mechanik lotniczy Cirrus SR-20/22

(ogłoszenie nr 128520)

Aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko MECHANIK LOTNICZY Cirrus SR-20/22 .

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw oraz przeglądów samolotów w oparciu o dokumentację techniczną,
  • utrzymanie samolotów w ciągłej zdatności technicznej do lotu,
  • Usuwanie oraz diagnostyka usterek statków powietrznych
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych oraz części eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku MECHANIK LOTNICZY CIRRUS SR-20/22 (warunek konieczny)
  • uprawnienia na wybrany typ statku: Cirrus SR-20/22
  • Dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bardzo elastyczny czas pracy dostasowany do innych obowiązków zawodowych
Obraz_02.11.2020_godz._10.50.jpg
Imię i nazwisko / Firma:
Goldwings.pl
Telefon:
+48501101504
ajesionek@goldwings.pl