Pomocnik mechanika lotniczego

(ogłoszenie nr 127178)

Smart Aviation Aircraft Maintenance SP. Z O.O. zatrudni pomocnika mechanika lotniczego.

Opis stanowiska pracy:

  • Bieżąca obsługa statków powietrznych w certyfikowanej organizacji obsługowej AMO: Tecnam P2002 JF/JR, Tecnam P2008, Tecnam P2006T

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

  • Ogólna znajomość metod i standardów obsługi technicznej statków powietrznych.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego (w tym technicznego).
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • pokrycie kosztów badań lekarskim
  • pokrycie kosztów dojazdów
  • możliwe zakwaterowanie
  • dla osób zainteresowanych dodatkowe szkolenia
  • praca w doświadczonym zespole

Miejsce zatrudnienia: Lotnisko Babimost

Aplikacje na stanowisko Pomocnika Mechanika Lotniczego prosimy składać na adres e-mail: maintenance@smartaviation.eu

13690591_1256900934334591_6781002345718952758_n.png
Imię i nazwisko / Firma:
Smart Aviation Aircraft Maintenance SP. Z O.O.
Telefon:
+48 696 711 176
maintenance@smartaviation.ee