Mechanik Lotniczy B767-200

(ogłoszenie nr 117927)

SkyTaxi sp. z o.o., polski przewoźnik lotniczy, specjalizujący się w lotach czarterowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik lotniczy na samolocie Boeing 767-200 cargo.

Zakres obowiązków:

  • obsługa techniczna samolotu Boeing 767-200 cargo
  • wykonywanie lotów z samolotem Boeing 767-200 cargo w roli Flying Spanner

Wymagania:

  • licencja Part-66 kategorii A, B1.1 lub B2
  • minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze technicznej statków powietrznych z napędem turbinowym
  • znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • niekaralność

Oferujemy:

  • szkolenie zadaniowe do uzyskania uprawnień do poświadczania prostych czynności zgodnie z AMC145.A.30(g)
  • stabilną i ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole
  • rozwój zawodowy, możliwość pełnego przeszkolenia na typ Boeing 767
  • akomodację
  • częściowe wyżywienie
  • diety

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w języku polskim i angielskim na adres praca@skytaxi.aero umieszczając w tytule Mechanik B767.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do Państwa aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SkyTaxi sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

DEC_1854_DxO-1.JPG
Imię i nazwisko / Firma:
SkyTaxi Sp. z o.o.
Telefon:
+48713490445
camo@skytaxi.aero