Mechanik obsługi lub praktykant w organizacji obsługowej

(ogłoszenie nr 109862)

Organizacja obsługowa Aeroklub Nadwiślański (certyfikat PL.MF.026) poszukuje osoby na stanowisko mechanik obsługi lub praktykant w organizacji obsługowej.

Miejsce pracy: Lisie Kąty k. Grudziądza

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności obsługowych na statkach powietrznych (obsługa planowa i naprawy),
  • praca z dokumentacją obsługową (instrukcje obsługi, karty zadaniowe),

Od kandydata oczekujemy:

  • wysokiego poziomu wiedzy i kultury technicznej,
  • rzetelności i umiejętności organizacji własnego miejsca pracy.

Mile widziane:

  • ważna licencja mechanika obsługi PART-66 (samoloty i/lub szybowce),
  • przeszkolenie na typ Cessna 150, Socata Rallye 235,
  • doświadczenie w obsłudze technicznej szybowców i samolotów (najlepiej na typach: Cessna, Socata Rallye 235).

Oferujemy:

  • umowa o pracę (pełny wymiar),
  • jeśli nie masz doświadczenia – staż i szkolenie do uprawnień mechanika,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość zakwaterowania w budynku aeroklubu,
  • możliwość wykonywania odpłatnych prac dodatkowych (np. operator wyciągarki).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
adres mailowy: techniczny@lisie.pl
telefon: 692 958 462
adres: Lisie Kąty 20, 86-302 Grudziądz

Prosimy o załączenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aeroklub Nadwiślański w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Nadwiślański
Telefon:
692958462
techniczny@lisie.pl