Pilot samolotu ultralekkiego

(ogłoszenie nr 108391)

MGGP Aero jest firmą lotniczą i prowadzi działalność na obszarze całej Europy. Zajmuje się pozyskiwaniem i opracowywaniem danych z pułapu lotniczego. W tym celu wykorzystuje flotę statków powietrznych oraz bardzo zaawansowane technologie fotogrametryczne i teledetekcyjne (zdjęcia lotnicze, skaning laserowy). W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pilotów do wykonywania misji lotniczych.

Pilot samolotu ultralekkiego  - od kandydata oczekujemy:

  • nalot ogólny w charakterze pilota – minimum 300 godzin
  • nalot w charakterze dowódcy samolotu ultralekkiego – minimum 100 godzin (opcjonalnie uprawnienie instruktora samolotowego)
  • świadectwo Kwalifikacji na UL lub licencja pilota samolotowego zawodowego
  • ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie klasy 1
  • gotowości do realizacji operacji lotniczych z dala od głównej bazy operacyjnej (EPRZ),
  • prawa jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kontakt@mggpaero.com w tytule e-mail: „Pilot Samolot Ultralekki”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Klauzula obligatoryjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Klauzula Opcjonalna:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

AERO_logo_kolor.png
Imię i nazwisko / Firma:
MGGP Aero Sp. z o.o.
Telefon:
146318035
E-mail:
mburylo@mggpaero.com