Aeroklub ROW poszukuje szefa wyszkolenia praktycznego

(ogłoszenie nr 105089)

Stowarzyszenie w ramach prowadzonej działalności organizuje szkolenia lotnicze oraz prowadzi działalność gospodarczą w oparciu o posiadany sprzęt. Bazą Aeroklubu ROW jest lotnisko w Rybniku Gotartowicach.

Poszukujemy instruktora, który będzie posiadał doświadczenie w szkoleniu do licencji pilota samolotowego turystycznego na samolocie C172, potrafiącego samodzielnie organizować czas pracy, cechującego się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Mile widziane posiadanie uprawnień do, holowania szybowców, zrzutu skoczków oraz posiadanie typów: PZL 101 Gawron oraz Zlin 526F.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień instruktora szybowcowego.

Oferujemy:

  • pracę od początku 2019 roku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • możliwość zakwaterowania na lotnisku.

1. Obowiązki Kierownika Szkolenia

  • zapewnienie prowadzenia szkolenia zgodnie z FCL,
  • nadzorowanie postępów poszczególnych uczestników szkolenia.

2. Wymagania dla Kierownik Szkolenia – HT

  • licencja samolotowa CPL(A) z uprawnieniem FI,
  • odpowiednie zdolności kierownicze,
  • posiadanie pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • pełna znajomość dokumentów regulaminowych ATO, rozp. 216/2008, rozp.178/2011 (Part-FCL, ORA, ARA, MED) + odp. AMC i GM, ustawy Prawo Lotnicze i odp. rozporządzeń krajowych

3. Dodatkowe atrybuty,

  • 5-letnie doświadczenie w operacjach lotniczych,
  • licencja szybowcowa SPI z uprawnieniem FI,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość języka angielskiego.

Dokumenty niezbędne do złożenia oferty:

  • CV wraz z oświadczeniem o posiadaniu licencji samolotowej CPL(A) z uprawnieniem FI, oraz licencji szybowcowej SPI z uprawnieniem FI;
  • Oświadczenie o posiadaniu pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych
  • Oświadczenie o pełnej znajomość dokumentów regulaminowych ATO, rozp. 216/2008, rozp. 1178/2011 (Part-FCL, ORA, ARA, MED) + odp. AMC i GM, ustawy Prawo Lotnicze i odp. rozporządzeń krajowych

Data ważności oferty do 14.12.2018r.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem „Praca – Szef wyszkolenia” oraz kopii pozostałych dokumentów dotyczących konkursu na adres: biuro@aeroklub.rybnik.pl albo przesyłką potwierdzoną na adres pocztowy: Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego, ul. Żorska 332, 44-200 Rybnik, najpóźniej do dnia 14.12.2018r.

Do dnia 20.12.2018 r. Zarząd Aeroklubu ROW rozstrzygnie wyniki Konkursu.

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Administratorem danych jest Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego z siedzibą w Rybniku przy ul. Żorskiej 332. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego
Telefon:
324218189
biuro@aeroklub.rybnik.pl