Specjalista ds. logistyki

(ogłoszenie nr 102446)

W związku z dynamicznym rozwojem Jet Story Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Logistyki (Dział Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu) w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie części zamiennych i materiałów zużywalnych oraz nadzór nad terminowością ich dostaw;
  • Organizowanie transportów (w tym nietypowych transportów ekspresowych);
  • Przygotowywanie części i dokumentów do transportu;
  • Współpraca z działem Part145 (obsługa techniczna);
  • Nawiązywanie współpracy z dostawcami i organizacjami obsługowymi na całym świecie;
  • Współpraca z operatorami logistycznymi i agencjami celnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne, preferowane logistyczne);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – codzienne kontakty z zagranicznymi dostawcami;
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Znajomość zagadnień logistycznych;
  • Dyspozycyjność;
  • Mile widziana znajomość przepisów DGR.

Oferujemy:

  • Pełną wymagań i ciekawą prace w młodym zespole;
  • Cykl szkoleń i kursów;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji;
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole oraz możliwość zdobywania doświadczenia w branży business aviation.

Miejsce Pracy:

  • Warszawa, Okęcie

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja@jetstory.com z dopiskiem - Specjalista ds. logistyki

Jet Story Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam dobrowolną zgodę na wielokrotne przetwarzanie przez Jet Story Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 47 („Spółka”) moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba że wcześniej zgoda zostanie wycofana. Oświadczam, że zostałem/am poinformowana o moich
uprawnieniach w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Spółkę.”

Administratorem danych jest Jet Story Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 47, („Spółka”). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę. Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres jednego roku, chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę.

Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres trzech lat. W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:
- w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji – art. 221 § 1 Kodeksu Pracy;
-w przypadku, gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji - zgoda, którą może Pani/Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie pod adresem: rekrutacja@jetstory.com

Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji. Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom usług IT z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych. Informujemy, że nie przekażemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Imię i nazwisko / Firma:
Jet Story Sp. z o.o.
Telefon:
795165142
akulesza@jetstory.com