Pilot Doświadczalny

(ogłoszenie nr 101367)

PZL WARSZAWA-OKECIE producent samolotów z długoletnią tradycją, obecnie członek grupy AIRBUS (największej w Europie i jednej z największych na świecie firm z sektora lotniczego i obronnego, będący częścią AIRBUS Defence and Space. Zakres działalności firmy obejmuje: kooperację międzynarodową w zakresie produkcji struktur lotniczych, produkcję i obsługę samolotów wojskowych, usługi lotnicze.

W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy pracownika do Działu Inżynierii Prób w Locie na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i realizacja operacji lotniczych.
  • Organizacja i wykonywanie prób.
  • Udział w opracowywaniu programów prób samolotów.
  • Opracowanie sprawozdań z wykonanych prób.
  • Udział w szkoleniach dla personelu lotniczego.
  • Analiza i przechowywanie dokumentacji lotniczej personelu lotniczego.
  • Udział w prowadzeniu spraw Bezpieczeństwa i Higieny Lotów.
  • Przestrzeganie przepisów lotniczych podczas wykonywania działalności lotniczej OL.

Wymagania w zakresie kwalifikacji zawodowych:
Minimalne:

  • Posiadanie ważnej licencji, odpowiedniej dla statku powietrznego kategorii zbliżonej do PZL-130 TC-II “Orlik”, wydanej zgodnie z Częścią FCL co najmniej na poziomie CPL oraz uprawnień do wykonywania prób w locie kategorii 3.
  • Posiadanie co najmniej 1000 godzin nalotu jako pilot dowódca na statkach powietrznych o podobnym stopniu złożoności i charakterystykach, co PZL-130 TC-II “Orlik”.
  • Posiadanie licencji pilota zawodowego lub liniowego z uprawnieniem instruktora.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym.

Preferowane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier).
  • Posiadanie licencji pilota samolotowego zawodowego lub liniowego.
  • Posiadanie uprawnień do wykonywania prób w locie według kategorii co najmniej 2 uprawnień pilota doświadczalnego.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (abonament medyczny, karta Multisport, zajęcia z j. angielskiego i inne).
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@pzl.eads.net

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

AIRBUS_RGB.JPG
Imię i nazwisko / Firma:
PZL "Warszawa-Okęcie" S.A.
Telefon:
+48 22 57 72 319
rekrutacja@pzl.eads.net