Instruktor Samolotowy

(ogłoszenie nr 101231)

W związku z dynamicznym rozwojem Goldwings Flight Academy poszukuje kandydata na Instruktora Samolotowego

Specyfikacja:

  • umowa o pracę (pełny wymiar) lub zlecenie stałe
  • Miejsce wykonywania pracy:
  • Port Lotniczy Warszawa Babice (EPBC)

Czas pracy:

  • Elastyczny czas pracy

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie na samolotach szkoleń praktycznych z zakresu:
  • PPL(A)
  • VFR noc
  • CPL(A)
  • Prowadzenie szkoleń teoretycznych z zakresu PPL(A)

Wymagania Lotnicze:

  • Licencja CPL(A) lub ATPL(A) z uprawnieniami:
  • FI(A)
  • znajomość mających zastosowanie przepisów PART-FCL
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienie FI(A)/CPL
  • uprawnienie FI(A)/IR
  • uprawnienie FI(A)/ME

Wymagane dokumenty: CV (ajesionek@goldwings.pl) z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

GOLDWINGS_logo.jpg
Imię i nazwisko / Firma:
Goldwings Flight Academy sp z o.o. S.K.A.
Telefon:
+48 501 101 504
ajesionek@goldwings.pl