Dyrektor Aeroklubu Nowy Targ

(ogłoszenie nr 100285)

Aeroklub Nowy Targ ogłasza konkurs na stanowisko: DYREKTOR AEROKLUBU

Miejsce pracy: Nowy Targ

Opis stanowiska:
Dyrektor Aeroklubu jest odpowiedzialny za kierowanie działalnością stowarzyszenia, rozwój jego działalności, wyniki finansowe oraz organizację pracy podległych pracowników jak również pełni funkcje kierownicze związane z prowadzoną działalności lotniczą w zakresie operacji szkoleń lotniczych i przewozu lotniczego.

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym z samodzielnością budżetową;
  • umiejętność realizacji zadań bieżących przy jednoczesnej realizacji zadań długoterminowych;
  • umiejętności analityczne;
  • wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm;
  • znajomość prawa o stowarzyszeniach i spółek handlowych;
  • umiejętność pracy i współpracy w stowarzyszeniu oraz z władzami samorządowymi;
  • podstawowe umiejętności pracy w ramach budżetu finansowego (krótko i długoterminowy);
  • gotowość do rozwijania wiedzy z zakresu uwarunkowań prawnych działalności lotnisk;
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office;
  • nieprowadzenie działalności konkurencyjnej dla pracodawcy;
  • gotowość podjęcia pracy w systemie nienormowanego czasu pracy,

Obowiązki:

  • realizacja i rozwój działalności statutowej oraz członkowskiej Aeroklubu;
  • zwiększanie efektywności i jakości działalności statutowej i gospodarczej Aeroklubu;
  • odpowiedzialność za politykę jakości i przestrzeganie warunków posiadanych certyfikatów oraz zezwoleń;
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników i rozwój ich kompetencji;
  • planowanie i realizacja wszelkich działań gospodarczo-finansowych związanych z działalnością Aeroklubu;
  • tworzenie planów finansowych z udziałem osoby prowadzącej księgowość Aeroklubu i zarządzanie budżetem;
  • ścisła współpraca z Zarządem Aeroklubu;
  • zarządzanie działalnością Aeroklubu zgodnie z uchwałami i wytycznymi Zarządu;
  • promowanie wizerunku Aeroklubu Nowy Targ;

Co dajemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w ciekawych projektach;
  • zarządzanie kompleksową organizacją stowarzyszenia;
  • niepowtarzalny klimat pracy o charakterze pasjonującej przygody.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość branży lotniczej;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • doświadczenie w sporcie / działalności społecznej / organizacjach NGO;
  • przedstawienie pisemnego planu rozwoju Aeroklubu Nowy Targ.

Osoby spełniające w/w wymagania prosimy o składanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email aeroklub@nowytarg.pl do dnia 10.07.2018r. do godziny 15.00.

Dokumenty powinny zawierać oświadczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych)”

Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Imię i nazwisko / Firma:
Aeroklub Nowy Targ
aeroklub@nowytarg.pl