Przejdź do treści

Frazeologia po angielsku - darmowy webinar

Dla firm
inne
kursy i szkolenia
Opis ogłoszenia

ICAO4.me - Twoje Centrum Lotniczego Angielskiego zaprasza na bezpłatny webinar Frazeologia po angielsku, który odbędzie się 15.05.2022 o godzinie 18:30.

Podczas którego w zwięzły sposób będziesz mógł zapoznać się z podstawowymi zwrotami wykorzystywanymi w komunikacji radiowej w języku angielskim w locie VFR. Zajęcia będą miały formę 90-minutowego interaktywnego wykładu nastawionego na praktyczne aspekty prowadzenia komunikacji po angielsku.

Taki trening to doskonałe przypomnienie i odświeżenie wiedzy przed rozpoczynającym się sezonem, a także inspiracja do lotów nieco dalej niż tylko "wokół komina".

Ważne! Aby otrzymać link do spotkania należy zarejestrować się tutaj: https://www.subscribepage.com/icao4me-webinar

Jednocześnie wszystkim zainteresowanym praktycznym przećwiczeniem komunikacji w języku angielskim przypominamy o odbywającym się na Mazurach w pierwszy weekend czerwca Say Again! Aviation English Kikity 2022, podczas którego w bezpieczny i wesoły sposób piloci będą trenować sprawne posługiwanie się frazeologią pod okiem ekspertów ICAO4.me, a zwieńczeniem imprezy będzie rajd lotniczy do Wilna.

Zajęcia poprowadzą dla Was jak w ubiegłym roku:

  • dr Jarosław Klimentowski, ATCO oraz pilot
  • Joanna Jaworska, pierwszy oficer na samolotach Boeing 737, FI
  • Łukasz Wieczorek, egzaminator Aviation English, FI.

Więcej informacji o imprezie na stronie www.sayagain.icao4.me

Wydarzeniu patronuje portal dlapilota.pl

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
ICAO4
Telefon kontaktowy
*********
POKAŻ DANE
E-mail
*********
POKAŻ DANE

Ogłoszenia powiązane

Zajęcia online z Aviation English z osobą z wykształceniem językowo-nauczycielskim oraz doświadczeniem pracy w anglojęzycznym lotnictwie (Kanada) na stanowisku dyspozytora lotów. Więcej i...
online
Oferta dla pilotów ULM - OSL „Invest Mazury” zaprasza na szkolenie :   mechaników  wiatrakowców TM(AG);   mechaników samolotów ULM TM(A). Więcej informacji na www...
Kętrzyn

Nasze strony