Przejdź do treści
ID
147521

Poszukiwany Korpus / bryła Awionetki - Element Wyjątkowej Dekoracji dla Największej Rzemieślniczej Fabryki Czekolady w Europie!

Ogłoszenie prywatne (Statki powietrzne)
kupię
akcesoria lotnicze
gadżety
części
samolot
podkarpackie
Korczyna
Opis ogłoszenia

Poszukiwany Korpus / bryła Awionetki - Element Wyjątkowej Dekoracji dla Największej Rzemieślniczej Fabryki Czekolady w Europie!

Poszukujemy korpusu awionetki, który będzie pełnił rolę niepowtarzalnej dekoracji na dachu naszej nowoczesnej Pijalni Czekolady w Korczynie. Nasze marzenie to stworzenie nie tylko największej Fabryki Czekolady w Europie, ale także obiektu, który wyróżni się na tle światowej sceny czekoladowej.

Budujemy obiekt na skalę światową, a nasza Pijalnia Czekolady w Korczynie ma ambicje stać się największą Rzemieślniczą Fabryką Czekolady w Europie. Chcemy, aby każdy, kto odwiedzi nasze progi, poczuł magię tego miejsca, doświadczając nie tylko doskonałych smaków, ale także będąc otoczony niezwykłą architekturą i atmosferą.

Jeśli posiadasz korpus awionetki lub znasz kogoś, kto mógłby nam pomóc w realizacji tego niecodziennego projektu dekoracyjnego, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Razem zbudujemy coś, co przyciągnie uwagę nie tylko miłośników czekolady, ale także entuzjastów sztuki i designu.

Dołącz do naszej misji, aby stworzyć niezapomniane miejsce, które będzie dumą nie tylko dla Korczyny, ale również dla całej Europy. Fabryka Czekolady na wzgórzu, ozdobiona korpusem awionetki, stanie się symbolem kreatywności, tradycji i unikalności. Niech ta historia pisana czekoladą i designem przyciągnie uwagę i zachwyci świat!

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Mirosław Pelczar
Telefon kontaktowy
*********
POKAŻ DANE
E-mail
*********
POKAŻ DANE
Ogłoszenie wyróżnione
flag-important
IP
91.123.183.96

Ogłoszenia powiązane

Kupię radio ICOM IC-A220
ID
147594
Dzień dobry, Poszukuję zbiornika do paliwa lotniczego JET A
ID
147431
Kupię używany samolot Bristell 915 lub VL3 915-916Proszę o  oferty zawierające  informacje o wyposażeniu ,przeglądach,mtg, serwisowych i naprawach.zakup gotówka ,przejęcie leasingu...
ID
147005
Ośrodek szkolenia kupi Cessne 150 
ID
146806

Nasze strony