Przejdź do treści

Jak bezproblemowo latać za granicę - bezpłatny webinar

Dla firm
inne
kursy i szkolenia
Opis ogłoszenia

Sezon na latanie, także zagraniczne, coraz bliżej! Jeśli nie wiesz jak się do niego przygotować (i nie chodzi tu o aspekty językowe), to ten webinar jest dla Ciebie!
 
ICAO4.me zaprasza na bezpłatne spotkanie on-line w najbliższą niedzielę
14 maja o godzinie 18:00
 
podczas którego dowiesz się m.in. na co zwrócić uwagę przed lotem, gdzie szukać informacji na temat lotnisk, stref i przestrzeni, jak wytyczyć trasę lotu aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania, czy dokąd można polecieć bez kontroli paszportowej, a gdzie taka kontrola jest potrzebna.
 
Wskażemy też które miejsca są warte odwiedzenia, gdzie warto lecieć po piękne widoki, a które lotniska wybrać jako ciekawe przystanki podczas budowy nalotu. Odpowiemy też na pytanie ile to wszystko może kosztować oraz wspomnimy o tym jak i dlaczego piloci ultralightów powinni zadbać o odpowiednie pozwolenia.
 
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejszą rejestrację. Otrzymasz wówczas link do spotkania.

Swoje miejsce na webinarze możesz zarezerwować tutaj.

ICAO4.me
 

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
ICAO4.me
Telefon kontaktowy
*********
POKAŻ DANE
E-mail
*********
POKAŻ DANE

Ogłoszenia powiązane

Treść : LotNik Training D.O. ogłasza nabór na szkolenie MM - mechanika obsługi ultralekkich statków powietrznych z uprawnieniem - TM(A) samolot lub TM(AG) wiatrakowiec.  
Poszukuje instruktora który wprowadzi mnie w latanie IR. Mam samolot, mam symulator, jestem na kursie BIR. Zależy mi na kimś ze Szczecina lub okolic
EPSD/EPMY
Poszukuje instruktora który wprowadzi mnie w latanie IR. Mam samolot, mam symulator, jestem na kursie BIR. Zależy mi na kimś ze Szczecina lub okolic
EPSD/EPMY
Poszukuje informacji na temat kolonii lub zajęć latem dla 15 latka który pasjonuje się lotnictwem.  

Nasze strony