Przejdź do treści

Mechanik wsparcia

dam pracę
mechanik
łódzkie
Piotrków Trybunalski
Opis

W związku z intensywnym rozwojem bazy obsługi technicznej w Piotrkowie Trybunalskim, Zatwierdzona Organizacja Obsługi Technicznej AMO LOT Crew (PL.145.112) prowadzi rekrutację na stanowisko Mechanika Wsparcia.

WYMAGANIA PODSTAWOWE

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej statków powietrznych
  • Umiejętności techniczne.
  • Zdolności manualne w posługiwaniu się standardowymi narzędziami.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane o charakterze technicznym lub technicznym - lotniczym).
  • Wiedza ogólna z zakresu techniki lotniczej.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną.
  • Umiejętność współdziałania w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja obsługi technicznej w ramach AMO LOT Crew (LOTFlight Academy Technics) pod nadzorem personelu poświadczającego.
  • Wypełnianie dokumentacji technicznej związanej z obsługą statków powietrznych.
  • Stosowanie zasad bezpieczeństwa lotniczego podczas obsługi statków powietrznych.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Wysoka wewnętrzna motywacja, zaangażowanie i kultura pracy.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Certyfikaty z modułów wiedzy podstawowej do licencji Part-66 (mile widziane).

OFERUJEMY

  • Wsparcie w uzyskaniu licencji Part-66.
  • Szkolenia na typ statku powietrznego oraz inne szkolenia specjalistyczne.
  • Pracę w nowej oraz dobrze wyposażonej Organizacji.
  • Współpracę w młodym i ambitnym zespole Organizacji Obsługowej.
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych.

WYŚLIJ SWOJE CV na adres: technika@lotcrew.pl

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY WYŁĄCZNIE NA WYBRANE OFERTY.

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Lot Flight Academy
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Nasze strony