Przejdź do treści

Koordynator bazy w Piotrkowie Trybunalskim - LOT Flight Academy

dam pracę
specialist
łódzkie
Piotrków Trybunalski
Opis

Lot Crew sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynator bazy w Piotrkowie Trybunalskim - LOT Flight Academy
LOT Crew sp. z o.o.

Zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad biurem w bazie
  • Bieżący nadzór nad wykonywanymi operacjami w EPPT
  • Koordynacja pracy w zespole
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Kontakt z klientem

Wymagania

  • Doświadczenie w branży lotniczej
  • Dobra znajomość programu Word, Excel itp.
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się spółce lotniczej
  • Możliwość rozwoju osobistego w branży lotniczej

Link do formularza:

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Lot Flight Academy
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Poszukujemy Pani/Pan jako Kierownika monitorowania zgodności CMM dla  ATO ośrodka szkolenia lotniczego. Cechy kandydata; doświadczenie w zarządzaniu monitorowaniem zgodności  w...
Wrocław

Nasze strony