Przejdź do treści
ID
150080

Kapitan Bombardier Global 5000

dam pracę
pilot (A)
mazowieckie
Opis

Jet Story Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Kapitana samolotu odrzutowego Bombardier Global 5000 do bazy w Warszawie

Idealny kandydat powinien:

•    znać język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
•    cechować się wysoką kulturą osobistą
•    być elastyczny i dyspozycyjny
•    posiadać nienaganną opinię w swoim aktualnym środowisku pracy
•    posiadać bardzo dobrze rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji z ludźmi

Minimalne wymagania lotnicze:

•    licencja ATPL 
•    3 000 h TT
•    1 500 h PIC/PICUS
•    Doświadczenie ME JET
•    Doświadczenie w lotach długodystansowych

Kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o wysłanie CV na adres: pilotjob@jetstory.com z dopiskiem „CPT GLEX” w tytule wiadomości.

Jet Story Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.



Jeżeli chcieliby Państwo aby aplikacja była brana pod uwagę w przypadku kolejnych rekrutacji, prosimy o dołączenie do CV klauzuli:  Wyrażam dobrowolną zgodę na wielokrotne przetwarzanie przez Jet Story Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 47 („Spółka”) moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba że wcześniej zgoda zostanie wycofana. Oświadczam, że zostałem/am poinformowana o moich uprawnieniach w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Spółkę.

Administratorem danych jest Jet Story Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 47, („Spółka”). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę. Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres jednego roku, chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę.

Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres trzech lat. W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:
- w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji – art. 221 § 1 Kodeksu Pracy;
- w przypadku, gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji¬ - zgoda, którą może Pani/Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie pod adresem: dataprotection@jetstory.com 
Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji.

Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom usług IT z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych.
Informujemy, że nie przekażemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
 

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Jet Story
Telefon kontaktowy
*********
POKAŻ DANE
E-mail
*********
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Mieleckie Zakłady Lotnicze poszukują kandydata na stanowisko: PILOT – SAMOLOTOWY ZAWODOWYMiejsce pracy: MielecWymagania:•    Licencja pilota EASA CPL,•   ...
ID
149690
Mieleckie Zakłady Lotnicze
ID
149512
Jet Story
ID
149988
Enter Air
OPISAeroprzystań Sp. z o.o poszukuje pilota/instruktora Wymagania:Licencję CPL(A) lub ATPL(A)Uprawnienie instruktorskie FI(A) bez restrykcji​Znajomość języka angielskiego na poziomie ko...
ID
149896
Kołobrzeg
Aeroprzystań Sp. z o.o

Nasze strony