Przejdź do treści
ID
149552

Technik Awionik

dam pracę
avionik
mazowieckie
Modlin EPMO
Opis

Jedyny autoryzowany dealer w Polsce firm: Garmin, Collins, Universal zatrudni dwóch awioników.

Miejsce pracy: Lotnisko EPMO Hangar nr 1 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Gen. Thommee 1a

Wymagania:

•    Znajomość języka angielskiego
•    Chęć pracy przy statkach powietrznych
•    Sumienność i dokładność

Opis stanowiska:

  • Promocja firmy i grupy produktów Garmin Avionika
  • Wykonywanie i poświadczanie obsługi technicznej statków powietrznych
  • Analiza rynku i produktów
  • Pozyskiwanie, nawiązywanie oraz podtrzymywanie kontaktów z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wsparcie działań logistycznych i serwisowych u/dla klienta

Doświadczenie:

  • ukończenie szkół kierunkowych o specjalności technik awionik

Oferujemy:

•        Pracę pełną wyzwań w firmie o silnej pozycji na rynku
•        Możliwości do kształcenia w kierunku lotnictwa
•        Rynkowe wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
•        Możliwość decydowania o przebiegu własnej kariery i rozwoju
•        Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
•        Niekorporacyjną kulturę pracy
•        Udział w konferencjach i wystąpieniach
•        Uczymy się od siebie nawzajem i tworzymy przyjazną atmosferę pracy
•        Uwielbiamy nowe wyzwania i projekty

Aplikacje proszę przysyłać na adres: kadry@drabpol.pl

Czekamy właśnie na Ciebie!

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Drabpol
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Heli Invest Services – autoryzowane centrum obsługi technicznej śmigłowców Airbus Helicopters oraz Robinson Helicopters w Polsce, ogłasza nabór na sta...
ID
147756
Heli Invest
Praca od zaraz dla mechanika lotniczego oraz awionika w nowo powstałej bazie serwisowej w Kaniowie EPKW. Mile widziane doświadczenie w mechanice lotniczej, istnieje również możliwość pr...
ID
149319
EPKW Lotnisko Kaniów
Sky Force Aviation Services

Nasze strony