Przejdź do treści
ID
147403

Specjalista ds. obsługi technicznej

dam pracę
specialist
Opis

Organizacja Obsługowa Part-145 Aero Club Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. obsługi technicznej

Główne zadania i obowiązki:

  • Wsparcie personelu obsługowego w kwestiach technicznych i proceduralnych
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej dla personelu technicznego
  • Zapewnienie odpowiedniego stanu magazynu na potrzeby organizacji Part-145
  • Rozwiązywanie zadań logistycznych i spedycyjnych na potrzeby organizacji Part-145
  • Praca na dokumentacji technicznej statków powietrznych
  • Współpraca z Organizacją CAMO, Kierownikiem Obsługi i personelem technicznym w zakresie planowania i prowadzenia czynności obsługowych

Pożądane kwalifikacje:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia z pracy w Organizacjach Part-145 / Part-MF / Part-CAO
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu utrzymania ciągłej zdatności do lotu
  • Dobra znajomość języka angielskiego i frazeologii technicznej w mowie i piśmie
  • Ogólna znajomość podstawowych zagadnień techniki lotniczej
  • Znajomość praktycznego zastosowania przepisów lotniczych

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna, tryb stacjonarny
Aplikacje na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Technicznej prosimy składać na poniższy adres e-mail: amo145@aeroclub.com.pl

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Aeroclub
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony
Ogłoszenie wyróżnione
flag-important
IP
194.146.4.62

Ogłoszenia powiązane

Szkoła Lotnicza Ventum Air poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko Koordynatora d/s szkoleń teoretycznych i praktycznych / Administracja biura.Do obowiązków kandydatów min. należeć bę...
ID
147830
Ventum Air

ID
147770
Urząd Lotnictwo Cywilnego
Szkoła Avioner poszukuje kandydata na Kierownika odpowiedzialnego do poprowadzenia szkoły lotniczej w Niemczech na warunkach formalnego zatrudnienia.Zakres zatwierdzenia szkoły to ATO z upra...
ID
147747
Avioner

ID
147601

Nasze strony