Przejdź do treści
ID
146478

Kierownik Szkolenia ATO w Aeroklubie Gliwickim

dam pracę
pilot (A)
śląskie
Opis

Aeroklub Gliwicki poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Szkolenia ATO. Wymagane uprawnienia instruktorskie i doświadczenie w szkoleniu teoretycznym i praktycznym do licencji PPL(A) oraz SPL.

Mile widziane uprawnienia do holowania szybowców oraz wywozu skoczków spadochronowych. Oczekujemy dyspozycyjności, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Zapewniamy atrakcyjne warunki płacowe oraz stabilne zatrudnienie

CV proszę przesyłać na adres: sekretariat@aeroklub.gliwice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Aeroklub Gliwicki
Telefon kontaktowy
*********
POKAŻ DANE
E-mail
*********
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony
Ogłoszenie wyróżnione
flag-important
IP
37.47.235.244

Ogłoszenia powiązane

OPEGIEKA Sp. z o.o. wiodąca firma geoinformatyczna w Polsce o statusie Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR) wykonująca usługi lotnicze w zakresie fotogrametrii w związku z dynamicznym roz...
ID
146718
OPEGIEKA Sp. z o.o.
LOT Flight Academy To nowoczesny ośrodek szkoleniowy, który powstał pod skrzydłami największej linii lotniczej w Polsce. W LOT Flight Academy oferujemy pełen zakres szkoleń lotniczych zar...
ID
144860
Lot Flight Academy
ID
146441
Enter Air
ID
146442
Enter Air

Nasze strony