Przejdź do treści

Programista, informatyk z doświadczeniem w branży lotniczy

dam pracę
inne
mazowieckie
Warszawa
Opis

Programista aplikacji dla branży lotniczej

NEXIO MANGEMENT SP. Z O.O.

Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia we wdrażaniu dedykowanych rozwiązań na potrzeby naszych klientów. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej. Specjalizujemy się w zaawansowanych rozwiązaniach, adresujących skomplikowane procesy biznesowe, jednocześnie z coraz większym naciskiem na ich ergonomię, estetykę, mobilność i wydajność.

Do naszego zespołu poszukujemy osób ambitnych, nastawionych na pracę zespołową i otwartych na pogłębianie wiedzy w obszarze technologii. Osoby zainteresowane zdobyciem międzynarodowego doświadczenia mogą brać udział w projektach zagranicznych.

O projekcie

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Działu Usług Profesjonalnych i będzie aktywnie uczestniczyć w planowaniu i budowie dedykowanych rozwiązań – portali, sytemów desktopowych oraz aplikacji mobilnych, opartych o potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Są to projekty zarówno wytwarzające nowe aplikacje od zera, jak i projekty transformacji systemów na nowe rozwiązania technologiczne.

Twoje obowiązki:

  • Budowa i rozwój systemów oraz wielowarstowych aplikacji (rozwiązania mobilne, webowe i stand-alone)
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Wsparcie testów

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w roli programisty
  • Praktyczna znajomość́ któregoś z języków programowania (Flutter,  Xamarin, Angular, React, java. .net)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Znajomość zasad tworzenia oprogramowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Chęć rozwoju osobistego i podnoszenia własnych kompetencji

Mile widziane:

  • Radość życia i pogoda ducha
  • Znajomość różnicy pomiędzy Flutter a Flatter

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10 -25 tys. zł w zależności od doświadczenia, formy współpracy i jeszcze kilkunastu innych czynników)
  • Zatrudnienie na stanowisku, które gwarantuje różnorodność zadań, możliwość realizacji własnych pomysłów oraz dużą samodzielność w działaniu
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, zlecenie (student) lub kontrakt B2B
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów: Medicover, FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów
  • Zajęcia z angielskiego z lektorką
  • Udział w różnorodnych inicjatywach sportowych (np. rozgrywki firmowej drużyny piłki nożnej, biegi firmowe, turnieje szachowe) oraz imprezach integracyjnych
  • Brak dress codu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod adres rekrutacja AT nexio.pl lub kontakt bezpośredni.

Wraz z życiorysem, prosimy o przesłanie klauzuli, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Nexio Management Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Adam Jac
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Szukam pilota ze znajomością teorii do CPL(A) do pisania tekstów z zakresu latania w liniach lotniczych.
ZAXER

Nasze strony