Przejdź do treści

Specjalista ds. dokumentacji technicznej

dam pracę
specialist
podkarpackie
Jasionka
Opis

Zatrudnimy osobę do zarządzania dokumentacją techniczną samolotów i wparcia personelu lotniczego.

Zakres obowiązków:

  • asysta/wsparcie podczas serwisu samolotów
  • monitorowanie stanów magazynowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • archiwizacja i zarządzanie dokumentacją
  • współpraca z pilotami i personelem naziemnym

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lotnicze - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Ogólna wiedza z zakresu techniki lotniczej
  • Znajomość przepisów EASA Part-M/ML, Part-145, Part CAO – mile widziana
  • Wielozadaniowość, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Doświadczenie lotnicze - mile widziane
  • Licencja mechanika - mile widziane

Oferujemy Stanowisko jest idealne dla osób które zaczynają swoją karierę z lotnictwem lub osób które posiadają już doświadczenie i stawiają na swój rozwój. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy. Praca odbywa się w młodym zespole w przyjaznej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje proszę wysyłać na adres: mburylo@mggpaero.com

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
MGGP Aero Sp. z o.o.
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Airlines and business aircraft operators face pressures like few others. In a heavily regulated, competitive, ultra-visible industry, they require a suite of digital tools to efficiently pla...
REMOTE
Justyna Kozicka / CAE (Canadian Aviation Electronics)
PLL LOT – Polskie Linie Lotnicze LOT poszukują kandydatów na stanowisko Koordynatora Operacyjnego ds. Załóg (Crew Control) Opis stanowiska: Monitorowanie harmonogramów pracy załóg l...
PLL LOT
 PLL LOT – Polskie Linie Lotnicze LOT poszukują kandydatów na stanowisko Koordynatora Operacyjnego ds. Zgód Lotniczych Opis stanowiska: Nawiązywanie kontaktów z przedstawiciela...
PLL LOT

Nasze strony