Przejdź do treści

Koordynator Operacyjny ds. Załóg

dam pracę
specialist
mazowieckie
Opis

PLL LOT – Polskie Linie Lotnicze LOT poszukują kandydatów na stanowisko Koordynatora Operacyjnego ds. Załóg (Crew Control)

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie harmonogramów pracy załóg lotniczych oraz dostosowywanie ich do bieżącej sytuacji operacyjnej
  • Aktualizowanie zmian rozkładowych oraz rotacji załóg
  • Planowanie załóg na rejsy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Wprowadzanie do systemu informacji i zmian w planach pracy załóg
  • Bieżące informowanie załóg lotniczych o zmianach w harmonogramach pracy załóg
  • Dokonywanie zmian rezerwacji hotelowych, transportów oraz biletowych dla załóg lotniczych

Wymagania:

  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność pracy w różnych systemach IT
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania relacji z innymi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (zmiany 12h)

Mile widziane

  • Znajomość problematyki planowania i zarządzania załogami oraz związanych z tym przepisami

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
  • Miłą atmosferę pracy

Aplikacje proszę przesyłać za pośrednictwem formularza znajdującego się pod poniższym linkiem:

Klikając w przycisk „Aplikuj", „Aplikuj teraz", „Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 43, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000056844 (dalej: PLL LOT), zgadzasz się na przetwarzanie przez PLL LOT Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PLL LOT S.A., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@lot.pl

Niezależnie od powyższego informujemy, iż PLL LOT zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
PLL LOT
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Airlines and business aircraft operators face pressures like few others. In a heavily regulated, competitive, ultra-visible industry, they require a suite of digital tools to efficiently pla...
REMOTE
Justyna Kozicka / CAE (Canadian Aviation Electronics)
Zatrudnimy osobę do zarządzania dokumentacją techniczną samolotów i wparcia personelu lotniczego. Zakres obowiązków: asysta/wsparcie podczas serwisu samolotów monitorowanie stanów...
Jasionka
MGGP Aero Sp. z o.o.
 PLL LOT – Polskie Linie Lotnicze LOT poszukują kandydatów na stanowisko Koordynatora Operacyjnego ds. Zgód Lotniczych Opis stanowiska: Nawiązywanie kontaktów z przedstawiciela...
PLL LOT

Nasze strony