Przejdź do treści

Regionalny specjalista ds. sprzedaży części lotniczych

dam pracę
inżynier
asystent
manager
specialist
inne
mazowieckie
Opis

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i sieci sprzedaży poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży części lotniczych. Szukamy osoby która chce rozwijać się razem z nami w tym sektorze.

Jeśli lotnictwo jest Twoją pasją i chcesz przełożyć ją na wyniki sprzedażowe dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami skrzydła.

O firmie:

AirSup.eu jest częścią YLF sp. z o.o. w której skład wchodzi FlyNow.pl (Wynajem Business Jetów - Air Taxi) oraz gałąź IT realizująca projekty dla firm z sektora lotniczego, ERP oraz HR. AirSup.eu powstało jako dodatkowa gałeź firmy, będąca aktualnie najprężniej działającym ogniwem firmy utrzymujący wzrost powyżej 150% każdego roku. Zadaniem AirSup.eu jest zaopatrzenie organizacji PART, linii lotniczych oraz klientów z sektora prywatnego w części, akcesoria i materiały eksploatacyjne przy zachowaniu najkrótszego możliwego czasu dostawy z zachowaniem wysokiej jakości świadczonych usług i konkurencyjnej ceny.

Lokalizacja pracy: Polska / Praca Zdalna, Terenowa

Zakres Obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz dalsze utrzymywanie relacji handlowych
  • Rozwijanie sprzedaży w oparciu o dotychczasową bazę klientów
  • Przeprowadzanie procesu sprzedażowego od pozyskania klienta po złożenie zamówienia i obsługę posprzedażową
  • Poszukiwanie ofert przetargowych
  • Promowanie i dbanie o dobry wizerunek marki na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Czego oczekujemy:

  • Sumienności i zaangażowania
  • Umiejętności sprzedaży i negocjacji.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość dodatkowych języków obcych będzie atutem.
  • Ukończonych Studiów wyższych / statusu studenta / tytułu technika - będzie to dużym atutem jednak nie jest obowiązkowe
  • Chęci ciągłego rozwoju
  • Doświadczenie w sektorze MRO lub organizacji PART 145 będą mile widziane

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o przejrzysty system prowizji sprzedażowej. (ok. 8-12 tyś zł netto przy założeniu zrealizowania tragetu)
  • Zatrudnienie na podstawie: Umowy o Pracę / Umowy Zlecenie / B2B / Kontrakt Managerski - zgodnie z preferencjami pracownika
  • Nienormowany czas pracy - liczą się dla nas wyniki sprzedażowe.
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Wsparcie zespołu
  • Pakiet szkoleń
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju
  • Kartę MultiSport

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres email: career@airsup.eu

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest YLF Sp. z o.o.

2) Podstawę prawną przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj.  osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które złożyli Państwo aplikację.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres prowadzenia rekrutacji i nie dłużej niż 3 miesiące od daty otrzymania aplikacji.

5) Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6) W związku z przetwarzaniem danych osobowych każdej osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego.

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
AirSup.eu - by YLF sp. z o.o.
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

LOT Flight Academy To nowoczesny ośrodek szkoleniowy, który powstał pod skrzydłami największej linii lotniczej w Polsce. W LOT Flight Academy oferujemy pełen zakres szkoleń lotniczych zar...
Lot Flight Academy
ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśró...
All4jets
All4jets
Urząd Lotnictwa Cywilnego

Nasze strony