Przejdź do treści

Instruktor szkolenia samolotowego

dam pracę
instruktor (A)
mazowieckie
Opis

LOT Crew sp. z o.o. poszukuje kandydatów do LOT Flight Academy w charakterze: Instruktor szkolenia samolotowego (LOT FLIGHT ACADEMY)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Kandydat powinien posiadać:

  •     Licencję CPL(A) lub ATPL(A)
  •     Uprawnienie instruktorskie FI(A)
  •     Zaświadczenie o zdanych egzaminach teoretycznych ATPL(A)
  •     Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym potwierdzoną wpisem do licencji min. ICAO Level 4
  •     Umiejętność odpowiedzialnego i samodzielnego organizowania czasu pracy oraz realizacji zadań postawionych przed instruktorem

Wymagania

Mile widziane wymagania dodatkowe:

  •     Uprawnienia FI/ME, IR
  •     Doświadczenie na samolotach Tecnam P2008
  •     Gotowość do pracy poza Warszawą (z możliwością zakwaterowania)

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  •     Możliwość rozwoju zawodowego
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie
  •     Pracę w pełnym wymiarze godzin
  •     Miłą atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

Link do składania aplikacji - APLIKUJ

Miasto: Warszawa

Numer referencyjny: LFA/2022

Logo Lot Flight Academy

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Lot Flight Academy
Telefon kontaktowy
POKAŻ DANE
POKAŻ DANE
Wyłączony
Wyłączony

Ogłoszenia powiązane

Poszukujemy instruktorów szkolenia SEPL do PPL(A), oraz SEPL do CPL(A) z województwa Śląskiego do uznanej organizacji ATO. Wymagania: licencja CPL(A) nalot całkowity -minimum 500h...
Gliwice
Przemysław Ciernioch MANAGEMENT
Nowa na polskim rynku lotniczym firma R-AVIA sp. z o.o. poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko pilota samolotów. Oferujemy: pracę jako PIC na samolotach Cessna 172/182/206...
cała Polska
R-AVIA sp. z o.o.

Nasze strony